Ar alergija kada nors išnyks?

Atsakymas #1:

Taip, alergijos gali išnykti! Ir tu gali imtis tam tikrų priemonių paskatinti jų išnykimą! Yra trys žingsniai, kurių gali imtis, kad išnktų tavo alergijos:

1. Subalansuota, sveika dieta (jokio šlamštmaisčio)

2. Išvalyti savo žarnyną

  • Nebevalgyk: kiaušinių, cukraus, gliuteno, druskingų užkandžių, sojos, kavos, sodos)
  • Po 2 savaičių pirmo punkto pradėk valgyti, kuo sveikesnį maistą ir lengviau suvirškinamą fermentų.
  • Po dar savaitės pradėk vartoti probiotiką.
  • Laikykis visų šitų punktų nuo 1-6 mėnesių. Ir vartok šiuos produktus: ciberžolė, alavijas, šakniavaisiai, saldymedis, cinkas, antioksidantinis papildas, žuvų taukai, glutamino milteliai.

3. Toliau stengis maitintis sveikai, kad alergijos neatsinaujintų.

Tikiuosi padėjau ir tau pavyks atsikratyti savo alergijų 🙂

Atsakymas #2:

Daugumai alergiškų žmonių alergijos atsiranda dar vaikystėje arba kūdikystėje. Bet kai kuriems užaugus išnyksta šienligė, alergijos gyvūnams arba maistui. Gydytojai nelabai supranta kodėl, bet kai kurios alergijos tikrai su laiku praeina, o jei ir ne, gali labai pasikeisti.

Alergijų stiprumas labai skiriasi tarp skirtingų žmonių arba net tam pačiam žmogui – alerginės reakcijos gali būti įvairaus stiprumo priklausomai nuo metų laikų ir alergenų. Pvz., nuo kaimynų katės galite pradėti čiaudėti, o nuo kokios kitos katės – nieko.

Apskritai, gydytojai žino, kas sukelia alergiją: jūsų imuninė sistema per stipriai reaguoja į kokią nekenksmingą medžiagą. Normaliai veikianti imuninė sistema puola kenksimngus padarus – bakterijas arba virusus, o kai sergi alergija, ta imuninė sistema gyvūnų pleiskanas, žiedadulkes arba tam tikrus maisto produktus supainioja su priešais ir siunčia molekules – imunoglobulinus E (IgE) vadovauti „gynybai“. Pradingstančių alergijų atveju, kaip kai kurie įtaria, žmogus tiesiog pripranta prie alergeno, dėl ko mažėja imuniteto jautrumas jam. Atrodo, kad „pripratimas“ svarbus alergijų maistui, ypač riešutams, atveju. Kai kurie gydytojai jau skatina toleranciją maistui, po truputį duodami pacientui alergenų ir pamažu didindami dozę.

Anksčiau gydytojai galvodavo, kad alergijos riešutams, ypač žemės riešutams, trunka visą gyvenimą. Bet per pastarąjį dešimtmetį tyrimai parodė, kad 20% vaikų, alergiškų žemės riešutams, vėliau tą alergiją išauga. Gydytojai gali netgi pasakyti tikimybę, kad vaikas išaugs alergiją, nustatęs IgE kiekį kraujyje. Bet net jeigu atrodo, kad alergija maistu praėjo, tai dar nereiškia, kad visiems laikams – alergijos maistui simptomai gali sugrįžti taip pat paslaptingai, kaip ir išnykti. Gali grįžti ir alergijos žiedadulkėms, gyvūnų pleiskanoms ir kitoms medžiagoms.

http://www.livescience.com/39257-outgrow-allergies-go-away.html

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.