Prašau patarimų kaip tinkamai padailinti pilvo linijas?

Taip, „kaladėlės“ moteriai tikrai nėra natūralus dalykas – geriau, kai ant pilvo yra šiek tiek riebalų, tas dalykas tai moteriai tikrai natūralu. Bet kai jų per daug, irgi negerai. Pilvo preso pratimai stiprina pilvo raumenis, bet riebalų numesti nelabai padeda. Jums gal reikėtų daryti mažiau pratimų pilvui, bet labiau reguliuoti mitybą. Patarimai dėl mitybos būtų tokie:

  1. Nieko nevalgykite mažiau kaip 2 valandas prieš miegą. Miegant medžiagų apykaita sulėtėja, ir maistas nebūna tinkamai suvirškinamas. Taip pat prieš miegą nebūnate labai aktyvi, todėl organizmas suvartotas kalorijas sodina į riebalus.
  2. Sveikiau maitinkitės. Reikia valgyti daugiau vaisių, daržovių ir pilno grūdo produktų, o mažiau visokio nesveiko maisto – saldainių, čipsų, greito maisto. Prie tokios mitybos pereikite ne iš karto – geriau lėtai, bet užtikrintai. Mažinkite ir druskos vartojimą – nuo druskos organizme kaupiasi vanduo, dėl to pilvas gali atrodyti išsipūtęs. Kur tik galima, vietoj sūraus maisto rinkitės sveikesnius variantus. Iš riebalų tai geriausi yra esantys avokaduose, riešutuose ir riebioje žuvyje. Venkite trans riebalų, esančių kepiniuose ir perdirbtame maiste.
  3. Mažinkite porcijų dydžius. Daugelis žmonių ne tai kad valgo neteisingą maistą, bet valgo per daug teisingo maisto. Jums reikėtų valgyti tik tol, kol pasijuntate soti. Jei per dieną reguliariai valgote sveikus užkandžius, neturėtumėte per daug išalkti. Vienas iš būdų – valgant naudoti mažesnes lėkštes. Taip pat valgydama lėčiau kramtykite – taip skrandis greičiau virškins ir mažiau kaupsis dujos.
  4. Valgykite mažo glikeminio indekso maistą. Toks maistas lėčiau virškinamas, todėl ilgiau jautiesi sotus. Organizmas lėčiau sugeria maisto medžiagas, todėl per daug nešokinės cukraus kiekis kraujyje. Mažiausią GI turintis maistas yra toks: kopūstai, morkos, cukinijos, žiediniai kopūstai, salierai, agurkai, tamsios salotos, svogūnai, kriaušės, pomidorai, brokoliai, bananai, obuoliai, uogos.
  5. Stenkitės vartoti kuo mažiau cukraus. Taip ne tik negausite tuščių kalorijų, bet ir sureguliuosite savo insulino lygį. Kai insulino būna mažai, daugiau gaminasi hormono gliukagono, o gliukagonas – tai ta medžiaga, kuri leidžia gliukozę deginti kaip energiją, taigi nuo to pilvas tikrai sumažėja!
  6. Tarp 15 ir 16 val. suvalgykite daug baltymų turintį užkandį. Pasak ekspertų, tai paspartina medžiagų apykaitą ir subalansuoja cukraus kiekį kraujyje. Tinka baltymų batonėlis arba kokteilis, sauja migdolų arba moliūgo sėklų, riekelė neriebaus sūrio.
  7. Valgykite dažnai, bet po mažai. Geriau valgykite ne triskart per dieną, o daugiau kartų ir po mažiau. Daug žmonių daro klaidą nieko nevalgydami tarp pusryčių, pietų ir vakarienės, ypač kai stengiasi numesti svorio. Bet taip negerai, nes krenta cukraus kiekis kraujyje ir paskui suvalgai daugiau, nes jautiesi alkanesnis.
  8. Gerkite daug vandens. Visus gėrimus, ypač saldžius, turėtumėte pakeisti vandeniu. Vanduo pašalins iš organizmo toksinus ir palaikys žarnų peristaltiką, kas yra būtina norint turėti plokščią pilvą.
  9. Gerkite mažiau alkoholio. Alkoholyje yra nemažai kalorijų, ypač aluje ir vyne. Taip pat vartojant alkoholį gaminasi estrogenas, kas irgi yra negerai, nes estrogenas skatina kauptis riebalus.

Geriausia būtų jums pasikonsultuoti su profesionalais. Jums galėtų daug padėti dietologas ir asmeninis treneris. Bet geriau pirma pasikonsultuoti su dietologu, o paskui su treneriu – dauguma trenerių pasako ką tik nori, kad tik gautų pinigų.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.