Kur ir kaip naudodi Elisababeth Arden Eight Hour kremą?

Šis kremas tinka ne tik kasdienei odos priežiūrai, bet ir įvairioms odos problemoms gydyti: per daug saulėje įdegusiai odai, suskeldėjusių lūpų rehidratacijai skatinti, šiurkščių alkūnių, įvairių nuospaudų. Daugelis profesionaliausių pasaulio visažistų naudoja šį kremą tam, kad kojos, akių vokai, lūpos žvilgėtų, padeda lengviau formuoti antakius, o pirštų odeles suminkština prieš manikiūro/pedikiūro procedūras.

Be daugelio šio kremo panaudojimo būdų, dermatologai pateikia 8, daugiafunkcinį poveikį turinčius, kremo panaudojimo variantus:

Odos apsauga – saugo odą nuo sauso ir šiurkštaus vėjo, per didelio karščio ir neigiamo oro kondicionierių poveikio. Drėkina, atgaivina, nuramina, nedirgina ir neerzina odos: oda netrūkinėja, tampa švelni, glotni ir elastinga.

Žvilgėjimo efektą sukurianti priemonė – lūpoms, akių vokams, skruostams ir kojoms. Žymiausi pasaulio visažistai turi šio kremo savo makiažo rinkiniuose. Profesionalai šį kremą vadina „viskas – viename“ priemone.

Žvilgsnio efektas – tereikia vienu potėpiu sudrėkinti antakius ir bus sukurta tobula antakių forma, jie bus tvarkingi ir tokie išliks visą dieną.

Pirštų odelių minkštiklis – švelnina suragėjusias, sausas odeles, išlaiko jas elastingas ir sukuria puikų kasdienio manikiūro įvaizdį.

Pėdų apsauga – drėkina ir minkština suskeldėjusius kulnus, pėdas. Išlaiko jas švelnias visais metų laikais.

Efektyvi odos priemonė po deginimosi saulėje – dėl savo drėkinančių ir minkštinančių savybių, tai puiki priemonė odai po deginimosi saulėje, kuri palengvina odos regeneraciją, neleidžia jai išsausėti ir nedirgina.

Apsauga nuo oro kaitos – pavyzdžiui, skraidymas ar šaltas oras gali išsausinti ir dirginti odą, dėl to sukelti diskomforto jausmą. Šis kremas laikomas intensyviu hidrolatu, padidinančiu odos drėgnumo lygį nuolat besikeičiančiame ore, oda atrodo sveika.

Podepiliacinė priemonė – tinka po skutimosi ar depiliacijos vašku: nuramina, sudrėkina odą, mažina raudonį, minkština ir sukelia šilko efektą.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.