Kur galėčiau sužinoti apie ateinantį, balandžio, mėnesį Vilniuje ir Klaipėdoje vyksiančius renginius?

Atsakymas #1:

 gyvendama Vilniuje dažniausiai naudojuosi tinklapiu www.vilnius-events.lt, kuriame galima surasti kokie renginiai vyks artimiausiu metu. Šis tinklapis labai populiarus tarp įvairių įmonių, todėl galima rasti ir mažai kam žinomos organizacijos renginį. Labai patogu naudotis šiuo tinklapiu, kadangi galima pasirinkti filtrus, pagal tai kokio renginio ieškoti. Filtrai gali būti: „nemokami renginiai“, „renginiai po atviru dangumi“ ir daugiau. Deja, bet panašaus tinklapio Klaipėdai nežinau, kadangi ten negyvenu.

 Vis dar nemažai žmonių dėmesį pritraukiančios svetainės: www.grupinis.lt, www.masinis.lt ir www.beta.lt. Juose skelbiamos nuolaidos ne tik įvairioms prekėms, bet ir renginiams. Tai ne tik tinklapis, kuriame galima surasti renginį, bet ir sutaupyti perkant bilietą į jį. Jame taip pat galima pasirinkti skirtingus Lietuvos miestus, kaip Vilnius ar Klaipėda.

Atsakymas #2:

Klaipėdoje, dažniausiai, dauguma naudojasi tinklalapiu: http://renginiai.kasvyksta.lt/klaipeda. Jame yra pateikiami visų stilių ir žanrų renginiai, kuriuose galite sudalyvauti. Taip pat galite pasirinkti pagal norimą renginių pobūdį, renginio vietą (barai, restoranai, muziejai, meno erdvės, bibliotekos, teatrai, SPA centrai, naktiniai klubai ir kt.) arba kairiajame puslapio rėme pateiktomis rekomendacijomis.

Kaip matote, šiame tinklalapyje esanti pasirinkimo įvairovė tikrai ne menka. Sukurta patogiai, kad kiekvienas gyventojas ar miesto svečias galėtų rasti savo poreikius atitinkančius renginius.

Tiesa, šis tinklalapis taip leidžia pažvelgti ir į renginius, vykstančius kituose miestuose. Tame tarpe ir Vilniuje. 

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.