Kokiomis savybėmis pasižymi skirtingų rūšių prezervatyvai?

prezervatyvai

Prezervatyvus sąlyginai galima suskirstyti į dvi stambias grupes, t. y., į prezervatyvus, pagamintus iš latekso, bei į prezervatyvus, pagamintus iš poliizopreno arba poliuretano. Gausų abiejų paminėtų prezervatyvų pasirinkimą rasite, sekdami šią nuorodą: https://aistra.lt/sekso-prekes/prezervatyvai. Na, o dabar susipažinkime su šiomis rūšimis šiek tiek išsamiau.

Latekso prezervatyvai

Šiuo metu vis dar patys populiariausi iš latekso pagaminti prezervatyvai yra skirtingų rūšių, pasižyminčių skirtingomis savybėmis. Jie yra tinkami naudoti vaginaliniam, oraliniam bei analiniam seksui. Pažymėtina, kad mėgaujantis pastarąja sekso rūšimi derėtų pasirūpinti ne tik prezervatyvais, bet ir jam tinkamai pasiruošti. Pasiruošimą itin palengvina klizmutės. Apie jas paskaitysite daugiau čia.

Viena iš latekso prezervatyvo rūšių pasižymi šildančiu arba šaldančiu efektu. Šie prezervatyvai yra sukurti tam, kad Jūs galėtumėte mėgautis patikima apsauga bei naujai pojūčiais savo intymių žaidimų metu. Svarbu paminėti, kad šildantį arba šaldantį poveikį kuria ne pats iš latekso pagamintas prezervatyvas, bet lubrikantas, kuriuo jis yra išteptas. Naujų pojūčių, kuriuos suteikia šildančiu arba šaldančiu efektu pasižymintys prezervatyvai, bijoti nereikėtų, tuo labiau, kad tai ne tik malonu, bet ir visiškai saugu.

Ejakuliaciją atitolinantys prezervatyvai taip pat dažniausiai yra gaminami iš latekso. Šių prezervatyvų paskirtis, kaip sufleruoja ir jų pavadinimas, yra prailginti Jūsų meilės žaidimų trukmę. Ejakuliaciją atitolinančių prezervatyvų paslaptis slypi lubrikante, kuriuo jie yra ištepti: prezervatyvai yra gausiai ištepti lubrikantu, kurio sudėtyje yra vietinio anestetiko, šiek tiek nujautrinančio varpos galvutę, todėl lytinis aktas gali trukti ilgiau nei įprasta.

Dar viena latekso prezervatyvų rūšis – tai stimuliuojantys prezervatyvai. Šie prezervatyvai išsiskiria savo išvaizda, t. y., jie yra dengti įvairių formų gumbeliais, šereliais, dygliukais, briaunomis ir t. t., kurie itin teigiamai veikia moters malonumą. Pažymėtina, kad stimuliuojantys prezervatyvai yra tinkami visas sekso rūšis propaguojančioms poroms.

Itin intriguojančiai atrodo dar viena iš latekso pagamintų prezervatyvų rūšis. Šie prezervatyvai be visų kitų jų naudingųjų savybių išsiskiria tuo, kad šviečia tamsoje. Tokia, atrodytų, nereikšminga smulkmenėlė įneša į meilės žaidimus daugiau intrigos ir gerų emocijų.

„Skaniausia“ prezervatyvų, pagamintų iš latekso, rūšis yra prezervatyvai, skirti oraliniam seksui. Šie prezervatyvai yra ištepti lubrikantu, kuris pasižymi tam tikru skoniu. Nors jau daug laiko karaliauja „braškiniai“ prezervatyvai, poros mielai renkasi ir prezervatyvus, kurių skonis ir kvapas primena šokoladą, bananus, ledus, mėtas ir t. t. Atkreipkite dėmesį, kad šie patvarūs ir kokybiški prezervatyvai užtikrins patikimą apsaugą ne tik oralinio, bet ir vaginalinio bei analinio sekso metu.

Prezervatyvai be latekso

Poliizoprenas bei poliuretanas – medžiagos, iš kurių yra gaminami prezervatyvai, tinkantys lateksui alergiškiems žmonėms. Nors šie prezervatyvai, palyginus juos su prezervatyvais, pagamintais iš latekso, pasižymi kiek mažesniu elastingumu, tačiau ne ką blogiau apsaugo nuo nepageidaujamo nėštumo bei lytiniu keliu plintančių ligų. Be latekso gaminami prezervatyvai pasižymi puikiu laidumu šilumai, o tai garantuoja itin natūralius pojūčius sueities metu. Pažymėtina, kad šie prezervatyvai yra tinkami naudoti vaginalinei sueičiai bei analiniam ir oraliniam seksui. Šiuo metu galima įsigyti tiek vyrams, tiek moterims skirtų prezervatyvų be latekso.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.