Kaip užsigarantuoti sėkmę?

Atsakymas #1:

Kad geriau sektųsi ir jums, pasinaudokite psichologų patarimais, kaip sumaniai sužadinti kitų žmonių norą pildyti jūsų troškimus.

Įveikite savo vidinius trukdžius.

Nors ir labai prireikus pagalbos, dažniausiai nesiryžtame kreiptis į kitus, nes sulaiko kvailas išdidumas ir baimė, kad būsime atstumti. Juk nenorime nei nusižeminti, nei parodyti savo silpnumo. Arba baiminamės, kad prisiimsime kažkokių įsipareigojimų, turėsime jaustis skolingi, jei leisime kitam mums padėti. 

Pasakykite aiškiai, ko iš tikrųjų norite.

Pasvarstykite, kokios tiksliai pagalbos norite, ir suformuluokite savo prašymą labai aiškiai. Pateiksime pavyzdį iš buities. Tarkime, jūs norite, kad šeima daugiau jums padėtų? Parinkite labai konkrečias užduotis. Beprasmiška ko nors prašyti priekaištaujamu tonu: „Galėtumėte daugiau man padėti!“ Sakykite konkrečiai: „Prašau, iškraustyk indaplovę, o tavęs prašau išnešti šiukšles…“

Pasistenkite kitus sužavėti savo ketinimu.

Sužadinkite kitiems norą išpildyti jūsų troškimą! Skamba sudėtingai, bet taip nėra. Jeigu jūs su entuziazmu aiškinsite, koks puikus jūsų planas, ir pasiūlysite atlygį, galėsite ne tik lengviau įtikinti kitus, bet ir sužadinti jiems susižavėjimą jūsų ketinimu. Tarkime, jūs norėtumėte, kad nuo šiol partneris šeštadienio rytą vietoj jūsų nueitų į parduotuvę. Galite pasinaudoti tokia gudrybe: „Brangusis, tau geriau sekasi nupirkti reikalingus produktus ir išleisti mažiau pinigų. Jei tu savaitgalį apsipirkinėtum, mes sutaupytume pinigų“. Koks vyras po tokių žodžių galėtų atsisakyti? 

Užsitikrinkite teigiamą reakciją.

Kad būtumėte tikri dėl teigiamos reakcijos, labai svarbu kada ir kieno ketinate prašyti pagalbos. Pirmiausia nuspręskite, kas bus tinkamas žmogus, į kurį galite kreiptis. Jeigu jums reikia patarimo mokesčių klausimais, tai neskubėkite kreiptis į kaimynę vaikų darželio auklėtoją. Pusseserės sūnus, ekonomikos studentas, geriau tiktų tokiam reikalui.

Taip pat svarbu tinkamas momentas. Įsitikinkite, kad tas žmogus, kurio pagalbos prašysite, galės jums skirti visą savo dėmesį. Aišku, kad liksite neišgirsti, jei ko nors prašysite kolegės prieš svarbų susirinkimą, kuriame jai reikia daryti pranešimą. Jei savo norą išsakysite jaukiai šnekučiuodamiesi kavinėje prie kavos puodelio, tikrai būsite išgirsti. Ir, žinoma, labai daug nulemia tonas: suformuluokite savo prašymą draugiškai, bet konkrečiai. Taip, kad iš jūsų balso būtų aišku, jog tikitės teigiamos reakcijos. Pasitreniruokite tai kelis kartus iš anksto vienumoje.

Visada išlikite taktiški.

Taktiškumas turėtų būti svarbi jūsų elgesio sudedamoji dalis. Neįsiveržkite iškart su visomis durimis į namus, o iš pradžių parodykite garbingą ir nuoširdų dėmesį kitam. Ir kai pateiksite savo prašymą, stenkitės negluminti pašnekovo ilgu monologu. Suteikite savo potencialiam pagalbininkui galimybę mielai pasakyti „taip“, neįterpdami į savo pagalbos prašymą papildomo žodinio balasto („Būtų nuostabu, jei, nepaisant viso tavo užimtumo ir kitų terminų, kitą savaitę surastum laiko…“ arba „Ar tau tas tikrai nebūtų per daug sunku?“). Kai kitas pajus, kad jūs atsižvelgiate ir į jo poreikius, jis mielai jums padės ir su džiaugsmu įgyvendins jūsų troškimą.

http://www.alfa.lt/straipsnis/15154497/kaip-prisisaukti-sekme

Atsakymas #2:

Geriausias būdas pritraukti sėkmę – tai tikėti, kad sėkmė egzistuoja. Juk net moksliškai įrodytas skirtumas tarp sėkmingų ir nesėkmingų žmonių! O sėkmę pritraukti galima šitokiais būdais:

  1. Didžiosios Britanijos psichologas Ričardas Vaismenas (Richard Wiseman) po daugelio tyrimų metų atrado, kad sėkmingi žmonės elgiasi taip, kad sėkmę pritraukia. Sėkmė nėra likimas, karma ar atsitiktinumas; sėkmė yra pozityvus nusiteikimas, kuris atneša išsipildančią pranašystę. Tavo pirmas žingsnis į sėkmę – tai klausytis, ką tau sako nuojauta. Pirmas įspūdis visada būna teisingiausias, todėl jeigu tau atrodo, kad kažkas tau gali padėti ar darbo paieškose, ar užmegzti santykiams, tai ir klausyk savo nuojautos. Duok tam žmogui savo telefono numerį arba biznio kortelę, taip pat pasiimk ir jo ar jos. Kai suskambės tavo telefonas arba ateis žinutė, tada pamatysi, kad neklydai.
  2. Kuo geriau išnaudok galimybes, remdamasi 1-uoju žingsniu. Sakykim, ką nors „atsitiktinai“ sutikai, bet atradai, kad turi su tuo žmogum bendrų draugų ar bendros patirties. Tą galimybę gali paversti į kitą, ilgesnį susitikimą, arba apsikeitimą elektroniniais laiškais. Kitas logiškas žingsnis – tinklo sukūrimas, ar internetu, ar asmeniškai.
  3. Rašykis kasdienį sėkmės dienoraštį. Jame pasižymėk kiekvieną sėkmės patirtį, kurią turėjai tą dieną – ar gatvėje radai eurą, ar kokia draugė pasikvietė tave pietums, tokie sėkmės pastebėjimai kaupiasi, kol susidaro savaitės ar mėnesio užrašai. Koncentruodamasi ties sėkme/laimingais atsitiktinumais ir vydama šalin neigiamas mintis, pasisodini savo sėkmės sodą. O tame sode užauga daug sėkmės augalų! Galvojimas apie Sėkmę ir tikėjimas ja pasidaro tavo dienotvarkės dalis. Kai skaitai savo sėkmės užrašus, pradedi visur sėkmę pastebėti ir ją skatinti.
  4. Tikėkis sėkmės. Tavo sėkmės dienoraštis tave išmokys sėkmę pastebėti ir įvertinti. Kai sužinosi, kad sėkmė gali ateiti iš visokių pusių, tada pradėsi tikėtis, kad sėkmė bus tavo gyvenimo dalis. Sėkmingi žmonės žino, kad sėkmė laukia tiesiai už kampo, nors ir atrodo, kad jau priėjo aklavietę. Sėkmingi žmonės visuomet ištveria, nesvarbu, kokios būtų jų problemos, ir ieško teigiamų žmonių bei galimybių.
  5. Sėkmingi žmonės nesėkmes paverčia į sėkmę. Jie neigiamus žmones išbraukia iš savo gyvenimo (arba jei tai šeimos nariai, išmoksta atsiginti nuo jų neigiamo mąstymo ir kriticizmo). Jeigu atsitinka kas nors negero, sėkmingi žmonės įsivaizduoja, kad galėjo būti ir blogiau, ir pradeda stengtis viską pagerinti. Jie niekada neįsikimba neigiamų dalykų.

Taigi linkiu kuo geriausios sėkmės 🙂 
http://www.ehow.com/how_4850384_attract-good-luck-good-fortune.html

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.