Kaip padidinti plaukų apimtį?

Plaukų apimtį gali padidinti naudodama įvairias priemones pvz: 
KAUKĖS

1. Pirma kaukė: 0,5 stiklinės kefyro, 1 arbatinis šaukštelis kakavos ir 1 kiaušinis.

Kaukė labai veiksminga ir nesudėtinga, ją paprasta pasidaryti namų sąlygomis. Tiesiog kruopščiai išmaišykite komponentus ir ištepkite gauta mase plaukų šaknis, palaukite, kol truputį apdžius, ir užtepkite dar kartą.

Kartokite procedūrą 3–4 kartus, kol pasibaigs mišinys. Tada apsukite galvą plėvele ir rankšluosčiu ir palaukite apie pusvalandį. Išplaukite su šiltu vandeniu ir vaikišku šampūnu. Darykite tokią kaukę 2–3 kartus per savaitę apie mėnesį, ir pamatysite, kad plaukai atrodo daug tankesni.

2. Antra kaukė: 1 stiklinė druskos, 1 stiklinė skysto medaus ir 1 stiklinė konjako.

Viską sumaišykite ir supilkite į stiklainį, pastatykite tamsioje vietoje 2 savaitėms. Ištepkite šia mase plaukus likus 1 valandai iki plovimo ir nuplaukite vandeniu (šampūno nenaudokite). Kaukę darykitės 3–4 kartus per savaitę, ji gali atstoti šampūną. Kursas trunka 1,5–2 savaites. Plaukai bus purūs nuo šaknų iki galiukų.

3. Trečia kaukė: 0,5 stiklinės pieno ir 0,5 stiklinės degtinės.

Ši kaukė suteikia daugiau apimties prie šaknų. Kasdien jas prieš miegą įtrinkite šiuo mišiniu. Kursas – 2–3 savaitės

4. Ketvirta kaukė: 0,5 stiklinės džiovintų dilgėlių lapų, 3 arbatiniai šaukšteliai chna miltelių, 1 kiaušinio trynys.
Viską sumaišykite ir įpilkite truputį karšto vandens, kad masė būtų grietinės tirštumo, tada šiek tiek atvėsinkite, ištepkite plaukus, o po 1,5–2 valandų išplaukite su šampūnu. Ši kaukė ne tik suteikia plaukams apimties, bet ir stiprina jų šaknis.

5. Penkta kaukė: 2 kiaušiniai, 1 valgomasis šaukštas alyvuogių aliejaus ir 2 valgomieji šaukštai majonezo.

Viską išmaišykite ir įtrinkite į plaukų šaknis, likusią masę tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį, apsukite galvą plėvele ir rankšluosčiu, o po 2 valandų išplaukite šiltu virintu vandeniu

6. Šešta kaukė: 0,5 litro kefyro (be cukraus).

Tolygiai paskirstykite kefyrą per visą plaukų ilgį, apvyniokite galvą plėvele ir rankšluosčiu, palaukite 30–40 minučių ir išplaukite su šampūnu. Idealiai tinka ploniems ir nusilpusiems plaukams.

Štai kokias namines kaukes gali tu naudoti kad padidintum jų apimtį,bet gali ir naudoti plaukų putas ar pirktines plauku kaukes , kad plaukų apimtis padidėtų. Sėkmės didinant plaukų apimtį. :)))

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.