Kaip pačiam atlikti SEO optimizaciją?

SEO optimizacijos pačiam atlikti nereikėtų, jei neturite tam visiškai jokių pagrindų, nebent puslapis ar turinys, kuriuos norite optimizuoti, nėra pirmo būtinumo. Geriausia dėl SEO optimizacijos kreiptis į šios srities profesionalus. Tačiau jei tvirtai pasiryžote pats ar pati atlikti savo puslapiui SEO optimizaciją, keletas patarimų būtų:

  • Nuspręskite konkrečius raktinius žodžius, kuriais norite iškelti savo svetainėje paieškoje. Geriausia pasidaryti ilgesnį sąrašą, kad vėliau būtų galima atmesti netinkamus variantus;
  • Pasitikrinkite kiekvieno pasirinkto raktinio žodžio konkurencijos lygį. Kai kurie raktažodžiai tiesiog bus per daug konkurencingi, kad būtų galima iškelti savo svetainę paieškoje su ribotu biudžetu. Stenkite rinktis ‘long-tail’ raktažodžius, kurie nebūtų per daug generiniai.
  • Užpildykite savo svetainę atitinkamu aukštos kokybės turiniu, kuris būtų naudingas lankytojams, kuriuos tikitės pritraukti į savo svetainę pagal pasirinktus raktažodžius iš paieškos sistemų;
  • Susiraskite jūsų nišoje veikiančių svetainių bei kreipkitės dėl galimo bendradarbiavimo (pvz. atgalinių nuorodų apsikeitimo) ar reklamos įsigijimo. Taip pat pabandykite pasiekti tuos puslapius, kurių savininkai galėtų būti sudominti jūsų puslapio turiniu ir suinteresuoti juo pasidalinti su savo skaitytojais.

Tai – tik dalelė to, ką reikia padaryti norint optimizuoti savo puslapį. Į SEO optimizaciją įeina dar daug daugiau skirtingų žingsnių. Tačiau jos esmę galima būtų apibūdinti taip: paruoškite kokybišką ir lankytojui naudingą turinį bei siekite gauti kuo geresnės reputacijos internete (nuorodų į jūsų svetainę ar teigiamų jūsų puslapio/prekinio ženklo apžvalgų).

Plačiau apie SEO optimizaciją galite skaityti: www.seolyga.lt

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.