Kaip nuvalyti keramikinį vyryklės / kaitlentės paviršių?

Pabandykite štai tokį būdą:

  1. Jei ten priskretęs storas sluoksnis nešvarumų, pirma pagramdykite juos šaukštu arba staliniu peiliu.
  2. Jei dėmė nenori pasiduoti, tam gali tikti ir skustuvas.
  3. Kad tai padarytumėte, įtrinkite dėmę alyvų aliejumi – taip ji suminkštės.
  4. Atsargiai gramdykite braukdama skustuvu per dėmę, laikydama jį kuo mažesniu kampu. Žiūrėkite, kad nesubraižytumėte paviršiaus.
  5. Kai nugramdysite didžiąją dalį priskretusio maisto ir likučiai jau bus nebenugramdomi skustuvu, pereikite prie antros fazės. Lėkštelėje sumaišykite sodos ir vandens košelę, kad būtų dantų pastos konsistencijos.
  6. Ant pridegusios vietos užtepkite tą košelę ir palikite mažiausiai 10 minučių. Ilgai nelaikykite, nes išdžius. Ant sodos galite užspausti ir truputį citrinos sulčių. Tada viskas pradės putoti, ir tai padės suminkštinti labiausiai priskretusias vietas.
  7. Po to nuvalykite tą vietą minkštu skudurėliu arba plastikiniu grandytuvu. Nenaudokite kietų grandytuvų, nes jie subraižys keramikinį paviršių.
  8. Jei reikės, pakartokite, kol nusivalys visi degėsiai.
  9. Jeigu po to, kai nuvalysite degėsius, dar matysis dėmė, nuvalykite ją arba soda ir vandeniu, arba Mr. Clean Magic Eraser, jei tokio turėsite.
  10. Kai pašalinsite visą pridegusį maistą ir dėmes, nuvalykite viryklę kaip visada – švelniu plovikliu ir šiltu vandeniu.


http://www.howtocleanstuff.net/how-to-clean-burnt-food-from-a-glass-stovetop/

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.