Kaip neapsikrauti per daug daiktų į kelionę?

Visų pirmą reikėtų atsižvelgti į kokią klimato juostą keliausite ir kuriam laikui. Antrą, reikėtų įvertinti kuriuo metu laiku keliausite, atitinkamai, vasarą apranga užims mažiau vietos ir svers mažiau, negu žiemą. Taip pat reikėtų nepamiršti kokiu tikslu keliaujate (pvz. darbo reikalais, poilsiauti ir pan.). Toliau reikėtų, likus maždaug savaitei iki kelionės, sudaryti preliminarų sąrašą, ko Jums gali prireikti kelionėje. Sąrašą palikti apmąstymams kur nors netoliese darbo rašomojo stalo ar namų rašomojo stalo, kad atsiradus kažkokiom naujom mintim, visada jį galėtumėte papildyti.

Jei keliausite į šiltuosius kraštus, vistiek nepamirškite, kad orai gali būti labai apgaulingi ir vertėtų pasiimti švarkelį ar megztuką. Tam, kad neperkraut lagaminų, reikėtų rinktis universalesnius daiktus, kuriuos galima būtų apsirengt tiek mieste, tiek išvykoje į gamtą, patogią avalynę, kuri tiktų tiek pasivaikščiojimams, tiek išvykoms. Vertėtų nepamiršti apie vaistinėlę, apsaugos nuo saulės priemones ir reikalingą kosmetiką bei asmeninės higienos priemones. Nereikėtų perkrauti savo garderobo identiškais daiktais.

Jei keliaujate į šaltesnius  kraštus, be abejonės reikėtų garderobą atitaikyt metų laikui, bet nereikėtų persistengti. Kai kurie drabužiai šilumą sulaiko, kai kurie  tik šildo. Siūlyčiau rinktis į kelionę daiktus iš natūralių medžiagų (medvilnė, vilna). Drabužiai iš šių medžiagų neleis Jums perkaisti, bet kartu ir šildys šaltuoju metų laiku. Šiuo atveju nereikėtų apkrauti lagamino suknelėmis, aukštakulniais ir pan. Reikėtų taip pat pasirūpinti apsauga nuo šalčio (veido ir rankų). Siūlyčiau pasiimti tik antrą viršutinių rūbų komplektą (sušlapimo atveju).

P.S. likus dienai iki kelionės reikėtų dar kartelį peržvelgti sąrašą ir galutinai jį sutvarkyti.

Sėkmės Jums.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.