Kaip laimėti loterijose?

Na, ko gero, vienintelis būdas padidinti tikimybę laimėti loterijoje – tai įsigyti daugiau bilietų. Nors yra žmonių, kurie galvoja, kad padeda ir daugiau metodų. Taigi dėl visa ko galite pasinaudoti tokiais patarimais:

1. Kai lošiate tokioje loterijoje, kur reikia pasirinkti skaičius (pvz., Eurojackpot), apsispręskite tarp greitų pasirinkimų ir savarankiškų pasirinkimų

Pasverkite savo galimybes. Daugiau žmonių laimi greitų pasirinkimų dėka – bet daugiau žmonių ir naudoja greitus pasirinkimus. Statistiškai bet kokiai skaičių kombinacijai šansai laimėti yra vienodi. Taigi ar pati pasirinksite skaičius, ar leisite tai padaryti kompiuteriui – neturi reikšmės. Nors tai gali atrodyti nelogiška, šiuo atžvilgiu 1-2-3-4-5-6 irgi gaunasi atsitiktinė šešių skaičių seka. Vienas savarankiškų pasirinkimų trūkumas – kad visi žmonės mąsto panašiai. Tai reiškia, kad jūsų mėgstamiausi skaičiai gali būti ir kieno nors kito mėgstamiausi skaičiai. Taigi jei pasirinksite numerį 7-14-21-28-35-42, jums gali tekti prizą dalintis su kuo nors.

Gyvenimiškas pavyzdys: Amerikoje daug žmonių dalyvauja tokioje kasdienėje loterijoje, kur reikia pasirinkti triženklį skaičių. Kai tokia loterija vyko per vienas rugsėjo 11-osios metines, spėkite iš trijų kartų, kokį skaičių pasirinko dauguma žmonių 🙂 Ir ką galvojate – būtent toks skaičius ir iškrito 🙂 Taigi taip išėjo, kad laimėjusių buvo daug, bet sumos gavosi mažos.

Ričardas Liustigas, 7 kartus laimėjęs loterijoje, yra prieš greitus pasirinkimus. Jis sako, kad jei pats pasirenkate numerį, tai jus apsaugo nuo naujausių laimėtojų kombinacijų gavimo (jei tik būnate patyrinėję, kokios jos buvo), taip didindamas jūsų galimybes. Galite patikrinti, kokie buvo ankstesnių laimėtojų numeriai, jei įmanoma. Jeigu tas numeris neseniai iškrito, tai nereiškia, kad jis ir vėl negali iškristi – tikimybė  jam iškristi išlieka ta pati.

2. Pirkite nutrinamus bilietus

Investuokite į mažesnes išmokas. Mažesnė išmoka – didesnė tikimybė laimėti? Galbūt. Tipiškas nutrinamas bilietas duoda laimėjimo tikimybę tarp 1:5 ir 1:2.5. Paklauskite klerko, kuriuos bilietus pastaruoju metu labiausiai pirko ir kurie dažniausiai laimėjo. Rinkitės tą žaidimą, kuriame buvo mažiausiai laimėjusių – laimėtojų skaičius turėtų pradėti kilti. Jeigu tikimybė yra 1:5, pirkite 5 bilietus, tada greičiausiai bent vienas ką nors laimės.

3. Pritaikykite strategijas

  1. Pirkite daugiau negu vieną bilietą. Daugiau bilietų, didesnė ir tikimybė laimėti.
  2. Prisijunkite prie loterijos klubo. Suburkite lošėjų grupę darbe, mokykloje, veiklos centre ar šiaip kur nors, kur žmonės susitaria dalintis išloštu prizu. Jei išlošite, išmoka bus mažesnė, nes teks dalintis, bet iš kitos pusės, gerokai išaugs jūsų tikimybė laimėti.
  3. Supraskite, kad daugumoje loterijų kiti bilietai nepaveikia jūsų bilietų. Daug žmonių klaidingai mano, kad jeigu loš mažiau žmonių, jiems bus didesnė tikimybė laimėti, bet tai netiesa, nebent loterija būtų tokia, kur iš visų dalyvaujančių bilietų yra ištraukiamas vienas. Pagalvokite: jeigu, pvz., Teleloto dalyvautų tik vienas žmogus, argi jis 100% laimėtų aukso puodą? Aišku, kad nieko panašaus. Tiesa, jeigu žais mažiau žmonių, bus mažesnė tikimybė, kad atsiras keletas laimėtojų.
  4. Žaiskite rečiau, bet pirkite daugiau bilietų. Tai padidins jūsų šansus tame konkrečiame lošime. Ši strategija nepadidina jūsų tikimybės kada nors gyvenime laimėti, bet gali paveikti tai, kokį aukso puodą laimėsite, jeigu iš viso laimėsite. Vietoj to, kad kas savaitę pirktumėte bilietus, verčiau atidėkite į šalį tuos pinigus, kuriuos išleistumėte ir prisipirkite daugiau bilietų tada, kai išauga aukso puodas. Tai nepadidins jūsų išlaidų, bet jei ką nors laimėsite, bus didesnis pelnas. Kiek galima dažniau loškite tais pačiais skaičiais. Koks skaičius, nesvarbu, svarbiausia, kad būtų tas pats – gal vieną dieną jis ims ir iškris.
  5. Tikrinkite ir pertikrinkite savo bilietus. Kartais būna keletas būdų laimėti. Žiūrėkite, kad iškart nepadarytumėti išvados, jog nelaimėjote, ir gerai peržiūrėkite kitus bilietus.
  6. Jei išlošite, kitiems bilietams naudokite dalį išloštų pinigų. Taip jums nereikės leisti savo pagrindinių pajamų.

Sėkmės loterijose 🙂

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 2.2 / 5. Vertintojų: 5

Kol kas įvertinimų nėra.