Kaip kovoti su celiulitu?

Apie tai jau nemažai parašiau šiame atsakyme. Gali išbandyti tas namines priemones, bet dar gali išbandyti ir daugiau:

  • Venk per daug druskos ir cukraus. Cukrus kaupiasi riebalų ląstelęse ir jos dėl to išsipučia. O druska sulaiko skysčius, dėl to celiuilitas atrodo dar blogiau. Kasdien suvartok ne daugiau kaip 6 šaukštelius cukraus ir venk maisto, kuriame būtų daugiau kaip 200 mg natrio.
  • Pusryčius pabarstyk linų sėmenimis. Linų sėmenys palaiko estrogeno lygį ir pagerina kolageno augimą. Kolagenas yra pagrindinė jungiamojo audinio medžiaga; sutvirtindamas odą jis palygina celiulitą. Kasryt ant dribsnių užsibarstyk 2 šaukštus sėmenų, arba gali jas vartoti ir su kitokiu maistu.
  • Per dieną išgerk po 8-10 stiklinių vandens. Vanduo padeda išplauti toksinus, besislepiančius po oda ir dar labiau paryškinančius celiulitą. Geriant daug vandens taip pat oda pabrinsta, ir celiulitas pasidaro mažiau matomas.
  • Jūros dumbliai. Jūros dumbliuose yra fukoksantino – ksantofilo junginio, randamo žaliuose augaluose, turinčiuose chlorofilo, kuris padeda deginti riebalus. Tyrimai rodo, kad vartojant dumblius galima numesti 5-10% svorio, o nuo to mažėja ir celiulitas. Tų dumblių būna džiovintų, o būna ir dumblių kapsulių.
  • Aminofilino kremas. Šiame kreme yra toks komponentas – aminofilinas, taip pat naudojamas ir įkvepiamuose vaistuose nuo astmos. Vartojamas išoriškai, jis padeda suskaidyti riebalus, kad jie būtų lengviau sudeginami. Juo reikia kasdien tepti vietas, kur yra celiulitas. Prie to dar vartok vitaminą C, kuris padeda formuotis kolagenui. Tam užtektų ir vieno kivio arba puodelio braškių per dieną.
  • Retinolio kremas. Retinolis – tai vitamino A forma, kuris mažina laisvųjų radikalų kiekį, o tie radikalai gadina kolageną. Retinolis padeda išlaikyto odą lygią ir sumažina celiulito iškilumus. Geriausia naudok 100% retinolio kremą, į kurį būtų pridėta vitaminų A, C ir E.
  • Kaštono ekstraktas. Jame esantis ingredienas aescinas naudingas tuo, kad sutraukia smulkias poras ant kapiliarų sienelių ir pagerina kraujotaką. Kremai, kuriuose yra kaštono ekstrakto, taip pat turėtų mažinti uždegimą ir skysčių susilaikymą.
  • Anticeliulitiniai drabužiai. Leginsai, kuriuos gamina „Delfin Spa“, turi tokios biokeraminės medžiagos, kuri gamina šilumą ir padeda suskaidyti celiulito ląsteles. Jų gali nusipirkti internetu – žinoma, jei negaila pinigų tokiems dalykams 🙂

Iš tikrųjų padeda ir masažo įrenginiai. Celiulitas išsivysto todėl, kad jungiamojo audinio ryšiai tarp odos ir riebalų sluoksnio iškelia riebalus į paviršių, sudarydami grublėtą išvaizdą. Trynimo būdu galima laikinai atpalaiduoti ar suminkštinti tuos ryšius. Masažas padeda gerindamas kraujotaką ir nutekindamas perteklinį skystį.

Tik geriau nevartok šlapimą varančių žolelių preparatų – nieko jie nepadeda. Nors jų dėka labai trumpam gali mažiau kauptis skysčiai, jie iš tikrųjų pro vieną galą įeina, pro kitą išeina. Be to, tokie papildai gali neigiamai paveikti virškinimo sistemą.

Padeda ir kremai su kofeinu. Kofeinas suskaido riebalines ląsteles, dėl ko oda pasidaro lygesnė ir mažiau grublėta. Kofeinas pašalina vandenį iš tų vietų, kur yra celiulitas, laikinai sutraukdamas ir sutvirtindamas odą. Pirkdama tokį kremą patyrinėk ingredientus, kurie visada būna išvardinami eilės tvarka pagal koncentraciją. Rinkis produktą su 5% kofeino.

Deja, jokio nuolatinio vaisto nuo celiulito nėra, bet yra būdų jį sumažinti. Tik nešvaistyk pinigų brangiems produktams ir gydymo būdams. Geriau pirma pabandyk ką nors įperkamo, bet veiksmingo.

Sėkmės!

http://www.doctoroz.com/article/secret-weapons-fight-cellulite

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.