Kaip išvalyti kūdikio vežimėlį?

Valyti vaikišką vežimėlį, kuris matęs ir lietaus, ir purvo, ir visokių kitokių „gėrybių“, darbas tikrai ne iš lengvųjų ir pačių maloniausių, tačiau pateikiame jums keletą variantų, kurie galėtų padėti efektyviai atnaujinti vežimėlį ir neatimti daug Jūsų laiko ir pastangų:

1. Pradėkite nuo visų vežimėlio paviršių nusiurbimo. Ypatingą dėmesį skirkite klostei/sujungimui, kur sėdynė susijungia su nugaros atlošu. Ši vieta yra pagrindinė trupinių, bakterijų, dulkių ir kitų svetimkūnių kaupimosi vieta.

2. Nuimkite visus kietus, plastikinius priedus ir gerai nušveiskite jų buvimo vietas. Plastikiniai vežimėlio padėklai taip pat bakterijų ir riebalų kaupykla, todėl nuvalykite juos indu plovikliu, stipriai patrinant. 

3. Patikrinkite, ar visos vežimo dalys išimamos. Vieniems vežimėliams audinius ir medžiagas galima lengvai nuimti, kituose audinys yra prisuktas varžtais, kuriuos reikia atsukti, norint nuimti audinį. Taip pat, reikėtų paskaityti instrukcijose arba paklausti buvusių šeimininkų, ar medžiagines dalis skalbti rankomis, ar galima dėti į skalbyklę.

4. Jei detalės nėra lengvai nuimamos, tuomet vežkite jį laukan. Vežimėliai yra suprojektuoti taip, kad būtų galima juos naudoti ir lauko sąlygomis. Galite palaukti, kol lis, arba pasiimti muilo (ar kitos putojančios priemonės), aštresnį šepetį, vandens žarną (ar tiesiog kibirą su švariu vandeniu) ir nušveisti vežimėlį. Džiovinkite saulėje ar šiltoje patalpoje, kad kuo greičiau išdžiūtų.

5. Vežimo rėmą nuvalykite universaliu valikliu. Jei pastebėjote lipnių dėmių, ar girdite girgždėjimą/cypimą, šias problemas šalinkite preparatu WD-40 (saugo nuo korozijos, naudojama kaip alyva, padengia nematomas ertmes ir įtrūkimus) arba kokiu kitu, panašiu, aerozoliniu preparatu.

6. Įvertinkite savo sunkų darbą ir laikykite vežimėlį tinkamoje vietoje. Jei laikote jį garaže, sandėliuke ar kokioje kitoje panašioje vietoje, pasirūpinkite komunaliniais kabliukais (kobiniais), kurie galėtų jį pakelti ir neturėti sąlyčio su nešvariais paviršiais, nuolaužomis, purvu.

Norėdama parodyti, kaip išvalyti vežimėlį, siūlau Jums pažiūrėti video medžiagą. Ji pateikiama anglų kalba, tačiau kiekvieną metodą seka vizualiai suprantami veiksmai, tad, manau, pažiūrėti ir išbandyti tikrai verta.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4.1 / 5. Vertintojų: 12

Kol kas įvertinimų nėra.