Kaip geriausia pasiruošti tarptautiniam anglų kalbos egzaminui IELTS?

IELTS testas atskleidžia jūsų anglų kalbos lygį, todėl rezultatai priklausys nuo to, kiek gerai mokate angliškai. Taigi geriausia yra ruoštis keliant anglų kalbos lygį. O tam reikia kuo dažniau naudoti anglų kalbą. Kalbėkite angliškai su savo šeima, draugais, taip pat žiūrėkite filmus ir klausykitės radijo anglų kalba. Mėginkite klausytis įvairiausių anglų kalbos akcentų – britiško, amerikietiško, australiško, kanadietiško, Naujosios Zelandijos. Taip pat skaitykite ir angliškus straipsnius, rašykite angliškai laiškus ar šiaip užrašus.

Taip pat susipažinkite su testo formatu. Nepamiškite, kad yra dvi testo versijos – IELTS akademinis ir IELTS bendrųjų gebėjimų. Klausymo ir kalbėjimo dalys abiem vienodos, bet skaitymo ir rašymo skiriasi. Perskaitykite informaciją kadidatams, kur rašoma, kaip teisingai atsakyti į kiekvieną testo dalį. Taip pat perskaitykite vertinimo kriterijus, kad žinotumėte, ko iš jūsų tikėsis egzaminatoriai.

Atsisiųskite paprastų IELTS klausimų pavyzdžius ir pasitreniruokite su jais. Kadangi testo laikymui duodamas tam tikras laikas, geriausia bus, jei pasitreniruosite su kiek galima daugiau klausimų, kad išvystytumėt tinkamą greitį. Yra ir dvi pasiruošimo IELTS testui knygos – Official IELTS Practice Materials, kurias galite nusipirkti internetu, berods galima ir pasiskolinti iš IELTS centro.

Dieną prieš testą pasistenkite prisiminti testo taisykles ir testo formatą, kad jaustumėtės kiek galima daugiau atsipalaidavęs. Dar kartą perskaitykite informaciją kandidatams, žiūrėkite, kad žinotumėte testo taisykles. Naktį prieš testą gerai išsimiegokite.

Sėkmingo testo 🙂

http://www.ieltsessentials.com/prepare/how_to_prepare.aspx

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.