ka padaryti kad vaikinas tavimi susidometu

Nėra garantijos, kad padės, bet… moksliškai įrodyta, kad vaikiną galima pasikabinti tokiais būdais:

1. Naudokis kūno kalba. Paprastai, bet ne visada, fizinis potraukis priveda prie pokalbio arba susipažinimo. Nebūtinai tai bus meilė iš pirmo žvilgsnio, bet grečiau potraukis iš pirmo žvilgsnio. Pvz., mums visiems patinka sveiki, ištreniruoti kūnai – patrauklumas gali (pasąmoningai) duoti užuominą, kad žmogus yra sveikas ir gali susilaukti sveikų vaikų. Kitos fizinio patrauklumo užuominos gali būti ne tokios akivaizdžios. Kai kuriuos žmones mes patraukiame feromonais. Tai gali signalizuoti, kad tavo DNR yra kitokia negu vaikino DNR. Feromonų (mūsų natūralaus kvapo) mes sąmoningai nejaučiame, bet būtent dėl jų pradinis potraukis gali pavirsti į norėjimą ko nors daugiau.

Taigi dar net nepasakius jam nė žodžio, duok jam nežodinių užuominų, naudodamasi kūno kalba. Kai būname emociškai susijaudinę, pradedame mirksėti dažniau. Dar nepasakius nė žodžio, suklapsėk blakstienomis, kad jis suprastų, jog juo domiesi. Taip pat žmonės linkę palinkti prie to, kas juos domina. Todėl truputį palink prie jo – ar sėdėtum mokyklos suole, ar stovėtum bare.

2. Pabūk mėgdžiotoja. Panašumas į tą žmogų yra dar vienas svarbus faktorius patrauklumui. Mums patinka žmonės, panašūs į mus pačius. Tą panašumą galima suprasti sąmoningai – pvz., du sportininkai arba žmonės, besidomintys ta pačia „užklasine veikla“, pvz., tokia pačia muzika. Sutikusi jį pirmą kartą, panaudok „chameleono efektą“: jo judesių mėgdžiojimai rodo, kad juo domiesi. Taip pat svarbu ir laikas – jei, pvz., jis iš sėdėjimo atsilošus pereina į sėdėjimą tiesiai, po kelių sekundžių padaryk tą patį.

Norėdama jį mėgdžioti, kai jis gurkšteli, tą patį padaryk ir tu, rankas ant stalo padėk taip pat, kaip ir jis, arba pasigauk jo žodžius ir frazes ir pakartok juos kitame pokalbyje. Čia irgi prisimink, kad geriau pamėgdžioti anksčiau, negu vėliau. Tik žiūrėk, kad tai nebūtų per daug akivaizdu!

Panašumas nereiškia, kad jūs turite būti vienas kito veidrodžiai (tokiu atveju jūs greitai vienas kitam atsibostumėte). Svarbiausia būti atviram vienas kito pomėgiams.

3. Sukiokis arti jo. Jei tave traukia koks nors žmogus, tai kuo dažniau jį matai, tuo labiau jis tave traukia. Tiriant vieną bendrabutį, kuriame gyveno 320 studentų, tie studentai įvertino, kiek jiems patinka jų kaimynai. Tyrimas parodė, kad studentams labiau patiko tie, kurie gyveno arti jų (kurių kambariai buvo šalia).

Kada ir kur jį besutiktum – mokykloje, bibliotekoje ar sporto salėje, jei sukiojatės toje pačioje aplinkoje, yra didelė tikimybė jums dažnai susidurti. Jei vieną kartą taip atsitiks ir duosi jam suprasti, kad norėsi ir vėl susitikti. Bet jokiu būdu jo nesekiok.

4. Papasakok ką nors apie save. Atskleidus kai kuriuos dalykus apie save, gali padidinti savo patrauklumą. Tai sukuria artumą su tuo žmogumi ir leidžia jam jaustis tau artimesniam. Pvz., gali pasakyti, kiek turi brolių ir seserų, kad kilusi iš mažo miestelio, kad mėgsti džiazą ir t.t. O kol atskleisi ką nors gilesnio, pirma turi išmokti pasitikėti tuo žmogumi. Bet jeigu per anksti atskleisi per daug, tai gali tik atbaidyti.

Per pirmąjį susitikimą papasakok ką nors apie save. Pradėk nuo paprasčiausių dalykų: ką mėgsti, ko nemėgsti, iš kur esi kilusi. Tada leisk jam padaryti tą patį – papasakoti apie save turi abi pusės! Kuo daugiau su juo pasidalinsi, tuo artimesnis tau jis jausis ir tuo daugiau norės tau pasakoti apie save.

5. Surask savo būdą būti patraukliai. Potraukis kyla iš to, kad su įdomiu žmogum ir būti įdomu. Užuot švaisčiusi laiką galvodama, kuo čia jį sužavėti, prisimink, kad žmonės, kurie jaukiai jaučiasi būdami savimi, yra įdomūs, nes jie daro tuos dalykus, kurie juos padaro laimingais. Ir vien tai jau yra patrauklu. Todėl būk savimi ir daryk dalykus, kurie tau patinka.

Linkiu sėkmės!

http://www.hercampus.com/love/dating-hooking/7-scientifically-proven-ways-make-him-fall-you

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.