ka dariti negerie vaistu.

Čia yra tokie būdai, kaip vaikui sugirdyti vaistus:

  • Maišymas su saldumynais. Laiko patikrinta taktika – vaistus sumaišyti su trupučiu saldaus maisto arba gėrimo. Kai kurių pediatrų teigimu, geriausias maskuotojas – tai vyšnių skonio sirupas arba baltųjų vynuogių sultys.
  • Išvaizdos pakeitimas. Vaikai sprendžia apie vaistus iš išvaizdos, todėl jeigu jiems nepatinka tai, kaip vaistai atrodo, nenorės jų gerti. Galima užlašinti ant tablečių šiek tiek maistinių dažų – tada gal vaikas mieliau jas prarys. Ypač tas galioja vandenyje tirpinamiems vaistams.
  • Davimas ne pro burną. Jeigu vaikas apskritai atsisako ką nors gerti, pasidomėkite, ar tų vaistų negalima rasti žvakučių forma. Dozė yra skiriama pagal vaiko svorį, bet pirma dėl to pasitarkite su gydytoju.
  • Lipdukai. Gal jūsų vaikas – Liūto Karaliaus mėgėjas? Raskite keletą Simbos lipdukų, nupieškite ant popieriaus lapo džiungles ir kaskart jam prarijus dozę duokite priklijuoti lipduką. Dar efektyviau, jei kartu dalyvauja ir pediatras: pabaigęs vaistų kursą, vaikas gali parodyti savo meną jam.
  • Bandymas dar kartą. Jei nieko neišeina, paskambinkite gydytojui arba vaistininkui ir paklauskite, ar negalima to vaisto pakeisti kitu. Pvz., galite paieškoti geresnio skonio antibiotiko, gaminamo kitos firmos.
  • „Jau nebe už kalnų“ taktika. Gal tai ir apgaudinėjimas, bet jeigu, pvz., netoli yra vaiko gimtadienis ar kas nors panašaus, galima jam pasakyti „Jeigu tuoj pat nepasveiksi, negalėsim tau iškelti baliaus“. Turėtų padėti.

Sėkmės!

http://www.parents.com/health/medicine/antibiotics/getting-kids-to-take-medicine/

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.