Gimtadienis piratų tema 4 metų vaikui?

Galite pabandyti sukonstruoti ką nors panašaus į piratų laivą – iš kartono, panašų į šitą. Kaip pagrindas čia imama kartoninė dėžė, laivo šonai pagaminti iš kartono lakštų ir apklijuoti tapetais – medienos imitacija. „Gelbėjimosi ratai“ – tai užuolaidų žiedai, burės – iš A3 formato popieriaus lapų. Prie yo laivo galite pridėti ir lobių žemėlapį – nupieškit bile kokį žemėlapį, o o lapą dirbtinai pasendinkite pamirkiusi stiprioje arbatoje ir apdeginkite kraštus.

Dar kambaryje pridarykite palmių imitacijų – kad ir iš šluotkočių, apvyniotų krepiniu popieriumi 🙂 Ant paties stalo irgi galite sukonstruoti kokią burę, kad būtų panašus į laivą. Gal pavyktų rasti sumuštinių smeigtukų su piratų vėliavėlėmis – labai praverstų stalui. Jei turite gabumų, iškepkite kokių piratų formos meduolių arba sausainių ir papuoškite juos spalvotu glajumi. Gal netgi arbūzą išpjaustytumėte ryklio forma 🙂

Reikės ir „piratiškų“ žaidimų – kad ir lobio ieškojimo. Tegul vaikai tai daro pasiskirstę į komandas. Gali ieškoti pagal žemėlapį arba suslapstytas užuominas – duokit jiems kokią užuominą, kuri nuvestų prie kitos užuominos, ta – prie trečios ir t.t., kol prieis prie lobio. Tą lobį galite ir užkasti kur nors – tegul vaikai atsikasa 🙂 Dar vienas žaidimų variantas – rankdarbiai: vaikai gali daryti, pvz., piratus iš apklijuotų tualetinio popieriaus ritinių. Vaikai gali ir mėtyti žiedus ant kardo. Galima žaisti ir spėjimų žaidimą – paimti mažą skrynutę, pridėti ten dirbtinių monetų ir liepti svečiams spėti, kiek monetų galėtų ten būti. Negalima tos skrynutės liesti, kratyti ar vartyti ar pan. Tiksliausiai atspėjęs gauna prizą.

Tai va, gal kuri nors iš šių minčių jums tiks. Smagiai atšvęskite gimtadienį 🙂

http://anallievent.com/2012/10/a-princess-pirate-tea-party/

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.