Essential skeyndor „Hydrant cream with aminoacids“ nuomonė apie kremo sudėtį, ar gera?

Bendrai paėmus, atsiliepimai apie šį kremą yra teigiami, bet žmogui, kuris prieš tai vartojo  natūralią kosmetiką, šis kremas gali sukelti neigiamą odos reakciją. 

Aliuminio stearatas yra lipnumą reguliuojanti ir tamprumą didinanti medžiaga. Ši medžiaga aptinkama beveik visuose kremuose, bet nedideliais kiekias ir nėra tokia jau pavojinga. Labiau susirūpinti patarčiau dėl PEG-100 stearato, kadangi šio negalima naudoti esant odos pažeidimams. Jis yra vidutinio saugumo ingredientas šiame sąraše. Taip pat vertėtų susirūpinti dėl šioje sudėtyje esančio Ethylhexyl methoxycinnamate cheminio junginio (UVA ir UVB filtras), kadangi šis kaupiasi organizme ir kenkia endokrininei sistemai. Tokoferolis irgi yra vidutinio saugumo junginys, kuris drėkina, kondicionuoja odą. Ethylhexyl methoxycinnamate irgi yra vidutinio saugumo junginys, naudojamas kvepalų gaminimui, yra ribojamas ES. Butylphenyl methylpropional jau yra priskiriamas prie pavojingų junginių. Tai junginys, kuris yra naudojamas kvepalų gamyboje. Jis yra toksiškas ir kenkia endokrininei sistemai. Citronellol ir D-limonene yra vidutinio saugumo junginiai, naudojami kvepalų gamyboje, taip pat naudojami kaip kvapų sugėrikliai. Šie junginiai yra ribojami ES.  Sudėties gale randame ir tokį pavojingą junginį, kaip linalool – kvepalų ingredientas, dezodorantas, kuris priskiriamas prie dirgiklių ir alergenų. 

Išanalizavus visą ingredientų sąrašą, galima teigti, kad jei prieš tai naudojote vien natūralią kosmetiką, yra galima pakankamai aštri odos reakcija į šį kremą, kadangi jo sudėtyje yra pakankamai daug vidutinio saugumo chemnių junginių. Bet aišku, kad viskas priklauso nuo Jūsų odos tipo, jautrumo. Saugesnė ir patikimesnė, mano manymu, yra natūrali kosmetika.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.