Ar žmogus gali būti laimingas be draugų?

Na, iš tikrųjų, tai įmanoma. Dažnam būna, kad ateina laikas, kai arti nebelieka nė vieno draugo, su kuriuo galėtų susitikti: vienas vedęs, kitas užsienyje, trečias persikraustė į kitą miestą… Na, bet visada gali susirasti naujų draugų. Čia tokie patarimai, kaip ištverti draugų neturėjimo jausmą.

  1. Užsiimk dalykais, kuriems anksčiau nerasdavai laiko. Taip, visuomet būna kas nors, ką pradėjai, bet per savo pareigas ir socialinį gyvenimą taip ir neužbaigei. Bet dabar, kai aplinkui nebėra draugų, pasistenk užbaigti tapomą paveikslą, rašyti apysaką ar ką nors kita, kam anksčiau neturėjai laiko. Bent jau galėsi tuo pasididžiuoti prieš savo būsimus draugus.
  2. Tyrinėk pasaulį. Mėgaukis saule, išvažiuok į kelionę, apie kurią visada svajojai, bet neturėjai tam laiko. Paskaityk knygą, pažiūrėk mėgstamą filmą ir t.t.
  3. Aplankyk gimines – buvo laikai, kai tau jų nereikėjo, užtat dabar reikia. Pasistenk atnaujinti ryšius su jais ir sužinok visokių naujų dalykų apie juos.
  4. Duok – taip, duok savo meilę, visokių dovanų. Meilė daro stebuklus, ir jei rodysi meilę, pati geriau jausies. Atrodyk pasitikinti savimi. Niekada nežinai, kada pasirodys tikra meilė.
  5. Pasistenk pakeisti savo gyvenimo stilių. Atsibodo vis tas pats kambarys? Išdažyk jį kita spalva ar perstatyk baldus. Kai būni kuo nors užsiėmęs, pamiršti visas liūdnas mintis.
  6. Dairykis į gerus vaikinus – dabar laikas ieškoti savojo 🙂
  7. Perversk savo fotoalbumą – nėra geresnio jausmo kaip geri prisiminimai.Kažkada gerai leidai laiką? Bet palauk, geri laikai ir vėl ateis!
  8. Klausykis muzikos – muzika yra geriausias vaistas. Tiesiog mėgaukis melodija ir pasinerk į stebuklingą garsų pasaulį.
  9. Pasirūpink savimi – niekas už tave to nepadarys. Pradėk naują sporto programą, gerai maitinkis ir t.t.
  10. Gyvendama sau pradėsi jaustis daug geriau, o tada ir naujų draugų pritrauksi.

Sėkmės!

http://www.wikihow.com/Be-Happy-when-You-Don%27t-Have-Friends

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.