Salicilio rūgšts. Ar padeda?

Salicilo rūgštis, naudojant ją gana dažnai (įprastos priežiūros kosmetikos sudėtyje) naikina odos apsauginį barjerą ir pripratina Jūsų odą tinkamai veikti tik naudojant kosmetiką, kurios sudėtyje yra salicilo rūgštis. Tai nėra gerai, nes taip pat, salicilo rūgštis labai išsausina odą ir tai skaitina šerpetavimą ir odos alinimą. 

Jūsų oda yra linkusi į spuogų susidarymą. Kadangi spuogiukai atsiranda labiau ant kaktos, iškelsiu hipotezę, kad Jūsų oda yra kombinuota. O šių spuogelių priežastis yra arba padidėjęs odos  sebumo išsiskyrimas arba netinkama mityba/gastroenterologinės problemos. Šiuo atveju, Jums reikėtų vengti bet kokių aliejų ar priežiūros kosmetikos aliejaus pagrindu. Jums reikėtų naudoti kosmetiką vandens pagrindu. Kodėl? Todėl, kad padidėjęs sebumo išsiskyrimas ir taip skatina odos blizgėjimą, riebalavimąsi, porų kimšimąsi, o dar pridėjus jo papildomai prie priežiūros kosmetikos, aliejingo pagrindo priemones, tik pablogins situaciją. Šiuo metu kol naudojate ir aliejus, ir kosmetiką, savo sudėtyje turinčią salicilo rūgšties, palaikote šiokį tokį balansą. O atsisakius vienos iš priemonių, gaunate neigiamą rezultatą spuogiukų pavidalu. 

Siūlau Jums nebenaudoti nei aliejų, nei kosmetikos, savo sudėtyje turinčios salicilo rūgšties. Pakeiskite ją profesionalia kosmetika, skirta kombinuotai, linkusiai į spuogelių susidarymą odai. Tai gali būti Histomer, Babor, Thalion,Thalac gamintojų priemonės. Kodėl būtent šios firmos? Todėl, kad tai profesionali kosmetika, savo sudėtyje turinti žymiai daugiau veikliųjų medžiagų, nei mass market kosmetika, be to ši kosmetika pagaminta augalinių ekstraktų pagrindu (nealergizuoja, nedirgina, vitaminizuoja, skatina natūralaus odos barjero atsinaujinimą, gijimą).

Viskas priklauso nuo Jūsų odos tipo ir reakcijos į aliejus. Taip, Histomer linijoje yra Argano aliejus, bet turiu nemažai klienčių, kurios turi kombinuotą odą ir aliejus joms tik blogina situaciją. Jei labai prigijo ir tiko Jums aliejai, naudokite ir toliau, tik pakeiskite į jų profesionalią liniją, kadangi priemonės  bus labiau koncentruotos ir geresnės kokybės. Mes visi esame individualūs, todėl šiuo atveju būtina bandyti, kitaip nerasite tinkamiausios tik Jums priemonės.

Taip pat Jums galiu pasiūlyti pasiskaityti apie DARSONVAL aparatą. Naudoju jį, norint gerinti odos būklę, esant tokioms problemėlėms kaip pas Jus ir net ACNE simptomų mažinimui. Rekomenduoju visoms klientėms, net toms, kurios neturi daug, arba turi labai daug odos problemų. 

Pereinant prie prausiklių, tai molis yra pakankamai naudingas ir vertingas kombinuotai odai, bet tada nepamirškite naudoti toniko ir atsisakykite ar minimalizuokite įprastų pienelių, prausiklių, micelinio vandens ir pan.naudojimą.  

Taip pat siūlyčiau Jums nueiti pas keletą kosmetologų ir dermatologų, išklausyti jų nuomones ir prieiti prie vieningos išvados apie siūlomas priemones ir jų veikliąsias medžiagas. Juk priemonių poveikis yra labai panašus, tik priežiūros kosmetikos veikliųjų medžiagų kiekis, pagrindas ir pagrindiniai ingredientai yra skirtingi.

 

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.