Kokie geriausi trileriai?

IMDb rekomenduoja tokius geriausius trilerius:

 1. Septyni (Se7en, 1995). Du detektyvai, naujokas ir veteranas, gaudo serijinį žudiką, kuris kaip savo veiklos metodiką naudoja septynias didžiąsias nuodėmes. Vaidina Bradas Pitas ir Morganas Frimanas.
 2. Memento (2000). Žmogus, praradęs ilgalaikę atmintį, susikuria sistemą, pagal kurią jis prisimena visokius dalykus: taip jis atseka savo žmonos žudiką.
 3. Trečiasis žmogus (The Third Man, 1949). Bulvarinių romanų rašytojas Holis Martinsas nukeliauja į pokario laikų Vieną, o ten įsivelia į seno draugo, prekiavusio juodojoje rinkoje, paslaptingos mirties tyrimą.
 4. Senis (Oldboy, 2003). Oh Dae-Su buvo prieš 15 metų pagrobtas ir įkalintas, ir pagaliau išėjo į laisvę – vien tam, kad sužinotų, jog turi per 5 dienas surasti savo grobiką.
 5. Fargo (1996). Nemokšiškas Džerio Lundegardo nusikaltimas sužlunga, nes jis ir jo pakalikai amžinai klysta, o gerokai nėščia policininkė Mardžė Gunderson nepaliaujamai dirba.
 6. Karštis (Heat, 1995). Profesionaliems banko plėšikams pradeda svilti užpakaliai po to, kai jie netyčia palieka policijai įkalčių po savo paskutinio nusikaltimo.
 7. Infiltruoti (The Departed, 2006). Slaptas policijos agentas, infiltruotas į airių nusikaltėlių gaują, ir policijos pajėgų šnipas, dirbantis tai pačiai gaujai, lenktyniauja, katras katrą atpažins pirmas, po to kai abi pusės suvokia, kad kažkur slepiasi išdavikas.
 8. Prancūzų ryšininkas (The French Connection, 1971). Pora Niujorko policininkų iš Narkotikų skyriaus kartu su prancūzų ryšininku bando užkirsti kelią narkotikų kontrabandai.
 9. Šių dienų rojus (Paradise Now, 2005). Du vaikystės draugai Tel Avive įdarbinami savižudžiais teroristais.
 10. The Hidden (1987). Parazitas iš kitos planetos, sugebantis užvaldyti žmogaus kūną, pradeda žiaurių nusikaltimų seriją Los Andžele, kuriuose dalyvauja žmogus policininkas ir ateivis policininkas, gyvenantis žmogaus kūne.
 11. Tatuiruotė (Tattoo, 2002). Du policijos detektyvai, vėtytas ir mėtytas veteranas ir naujokas, gaudo ritualinį serijinį žudiką, kuris žudo žmones su tatuiruotėmis ir nulupa jiems odas.
 12. Leonas (Leon The Proffessional, 1994). 12-metės Matildos šeima išžudoma, o ją pačią išgelbėja profesionalus žudikas. Leonas ir Matilda suformuoja neįprastus tarpusavio santykius, kai ji tampa jo globotine ir išmoksta samdomo žudiko meno.
 13. Mizerė (Misery, 1990). Sėkmingą romanų rašytoją Polą Šeldoną iš sniego pūgos išgelbėja jo „Gerbėja numeris vienas“, o kad liktų gyvas, jis turi perrašyti savo paskutinį romaną taip, kaip jai patinka.
 14. Bastūnas, jūreivis, kareivis, šnipas (Tinker, Sailor, Soldier, Spy, 2011). Niūriausiomis Šaltojo karo dienomis išėjęs į dalinę pensiją šnipas veteranas Džordžas Smailis nusiunčiamas demaskuoti sovietų šnipą MI6 pajėgose.
 15. Zodiakas (Zodiac, 2007). Animacinių filmukų kūrėjas iš San Francisko pasidaro mėgėju detektyvu, kuris bando atsekti žudiką Zodiaką.
 16. Avinėlių tylėjimas (The Silence of the Lambs, 1991). Jauna FTB tyrėja turi pelnyti įkalinto ir manipuliatyvaus žudiko pasitikėjimą, kad sugautų kitą žudiką, kuris savo aukoms nulupa odas.
 17. Kuždesių sala (Shutter Island, 2010). 1954-ieji. JAV maršalas Tedis Danielsas tiria vienos žudikės dingimą – ji paspruko iš psichiatrinės ligoninės nepakaltinamiesiems ir manoma, kad slaptosi kažkur netoli.
 18. Paprasti įtariamieji (The Usual Suspects, 1995). Vienintelis išlikęs gyvas liudininkas pasakoja apie įvykius, privedusius prie susišaudymo laive, kuris prasidėjo, kai penki nusikaltėliai susitiko per, kaip atrodo, atsitiktinį policijos reidą.
 19. Bučiuok bučiuok, šauk šauk (Kiss Kiss Bang Bang, 2005). Paslaptinga žmogžudystė suveda privatų detektyvą, aktorę ir vagį, apsimetusį aktoriumi.
 20. Svaigulys (Vertigo, 1958). Išėjęs į pensiją San Francisko detektyvas, kenčiantis nuo aukščio baimės, tiria keistus seno draugo žmonos veiksmus, kol galų gale ją pavojingai įsimyli.


http://www.imdb.com/list/ls058232047/

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.