Ko paklausti vaikino?

Jei nori patraukti patinkančio vaikino dėmesį, pabandyk vadovautis šiais patarimais:

  1. Pati ženk pirmą žingsnį. Vaikinams patinka, kai mergina prie jų prieina – iš dalies dėl to, kad tada patiems nereikia dėti daug pastangų. Tai labai aiškiai parodo, kad juo domiesi ir nuima nuo jų nemažai įtampos. Taigi pirmyn! Tai tikrai puikus žingsnis tam, kad vaikinas tave pastebėtų. Jei nežinai kaip žengti pirmą žingsnį, tada pabandyk pasidomėti tuo, ką jis veikia – pvz., jei jam patinka krepšinis, nutaikyk progą pažaisti su juo. Arba galbūt gali pabandyti paklausti jo apie tuos dalykus, kurie jį domina. Tokiu atveju visai gali būti, kad ir jis tavimi susidomės.
  2. Pasitikėk savimi. Jei vaikinui pasirodysi kaip pasitikinti savimi, jis tave tokia ir laikys. Prieik prie jo taip, lyg jis būtų tavo nuosavame kieme. Bet žiūrėk, kad neatrodytum per daug pasitikinti savimi – atseit, aš geresnė už tave!
  3. Kuris vaikinas nemėgsta komplimentų? Ką jau kalbėti apie tai, kad nedidelis komplimentas puikiai pralaužia visus ledus! Gali pasakyti, kad jo plaukai gražūs arba kad jo marškiniai jam labai tinka. Tai gali atrodyti banalu, bet vaikinas pagalvos maždaug taip: „O, kokia puiki mergina. Jai patinka mano plaukai. Kaip gerai, kad mano plaukai tokie!“ Gali būti visai kitaip, jei esi įsimylėjusi drovuolį su ilgais plaukais, nes jis gali a) palaikyti tai įžeidimu; b) nekreipti į tave dėmesio; c) šiek tiek supykti, arba d) šyptelėti, gūžtelėti pečiais ir galbūt žiūrėti į šoną (tai tikrai reikš, kad jam patinki).
  4. Mesk į jį žvilgsnį. Labai svarbu, kad teisingai tą padarytum; jei pažiūrėsi ne taip, kaip reikia, tai gali būti palaikyta seksualiniu priekabiavimu. Tai turi būti žvilgsnis, sakantis „noriu, kad mane pastebėtum“. Svarbu pirma pažiūėti vaikinui į akis, o tada nutaisyti atitinkamą žvilgsnį. Tai bus tavo seksualiausias, paslaptingiausias žvilgsnis, kuris truks tik kelias sekundes, bet jam užims kvapą ir norėsis ko nors daugiau. Tik žiūrėk, kad neperlenktum lazdos.
  5. Prie savo vaikino prieik viena. Žiūrėk, kad už tavęs nebūtų draugių būrelio, kai prieisi prie savo vaikino. Pirma, tai tavo reikalas, o antra, toks dalykas vaikiną tik atbaidytų. Gal tavo draugės ir labai mandagios, bet šį kartą jos neturėtų tavęs lydėti. Jei būsite tik vieni du, vaikinas jausis labiau atsipalaidavęs. Tai taip pat duos jums galimybę pažinti vienas kitą be jokių trukdžių.


http://www.wikihow.com/Approach-the-Guy-You-Like

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.