Kiek kainuoja koucingas ?

Atsakymas #1:

Įvertinus koučingo kainas Lietuvoje, vietoje dolerių galime drąsiai rašyti litus. Paieškos sistemoje galima rasti koučingo specialistų įkainojančių savo koučingo valandą nuo 50 iki 500 litų. Kaip ir užsienyje, su organizacijomis Lietuvoje yra taip pat. Jei koučingo specialistas samdomas darbui su aukščiausio lygmens vadovais, jo koučingo sesija gali kainuoti net ir keturženklę sumą. Jei kalbame apie didelius koučingo projektus, kur koučingas teikiamas didelėms darbuotojų grupėms, tuomet įkainiai skaičiuojami remiantis ne tik valandomis, bet ir kitokiomis projekto sąnaudomis. Paprastai tokių projektų valandinis įkainis sudaro iki 300 -500 Lt.  

Dabar net galima nusipirkti kursų programą įrašo pavidale, jo kaina dabar būtų tik 35eurai

Daugiau apie tai čia : http://www.koucingocentras.lt/mokykla/koucingo-kursai-visiems/

Atsakymas #2:

Koučingo kaina paprastai skaičiuojama pagal valandas – kiek specialistas ima už valandą. Bet kartais specialistai siūlo ir koučingo paketus – pvz., tam tikrą sesijų skaičių per savaitę. Pasaulyje vidutiniškai viena koučingo sesija kainuoja $117, bet aukščiausio lygio specialistai gali imti ir po kokius $500. Na, bet taip yra Vakarų šalyse – Lietuvoje koučingas kainuoja mažiau, bet kainos irgi gali labai skirtis, priklausomai nuo to, su kokio lygmens vadovais specialistas dirba. Tai taip pat priklauso ir nuo specialisto išsilavinimo ir kompetencijos, taip pat konkurencijos.

Atsakymas #3:

Koučingas, kaip procesas, skirstomas į koučingo sesijas.

Kiek jų reikia, kiek susitariama, kiek nori pats klientas- labai individualu. 

Dažniausiai įvadinė sesija yra bandomoji ir gana dažnai už simbolinį mokestį tam, kad žmogus nuspręstų , ar jam tinka koučingo specialistas, ir kad koučingo specialistas įvertintų savo galimybes dirbti su konkrečiu žmogumi.

O jei aktualesnis klausimas- ar brangu- į jį galima atsakyti taip, taip pat klausimu- kiek tavo klausimas, tavo problema, kurią tu nori išspręsti ar tavo tikslas, kurio nori pasiekti yra tau svarbus ir kiek esi pasirengęs už tą atsakymą ar sprendimą sumokėti, investuoti.

Pvz., jei žmogus sprendžia su profesine karjera susijusius klausimus, tai dažnai pats nori susitikti 2 kartus per mėn., kol pasieks norimą rezultatą. Tas pats panašiai pradžioj būna ir su žmonėmis, kurie ketina pradėti ar jau pradėję verslą, ar turi surasti sprendimų savo verslui. 

Kai klausimai yra apie santykius- tai taip pat procesas, vienai problemai, vienai užklausai gali užtekti ir 1, ir 4 sesijų. Tai labai individualu.

Yra daug pavyzdžių, kai verslininkai, aukščiausio lygio vadovai samdosi asmeninius koučingo specialistus ir su jais nagrinėja tiek asmeninius iššūkius (kaip suderinti darbą ir šeimą, laisvalaikį, sveikatą), tiek verslo, personalo santykius.

Jei norisi rezultato ir jį pasiekti, tai sąlyginai nebrangu 🙂

Lietuvoje galite rasti koučingą, kainuojantį vidutiniškai 35-45 Eur už sesiją („Galimybių vystymo centras“), po 29 – 89 Eur už valandą (Tarptautinė lyderystės akademija ir „Aš kitaip“)

http://coachingblog.lt/naudinga-smagu/kiek-kainuoja-koucingas/

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.