kaip tureti grazius sveikus plaukus :) (koki sampuna naudoti)

Manau, jums ne pro šalį būtų išbandyti kai kurias namines priemones – kad ir kiaušinį. Trynys, kuriame daug baltymų ir riebalų, yra natūrali drėkinamoji priemonė, o baltymas, turintis fermentų, naikinančių bakterijas, pašalina nepageidaujamus riebalus. Jei plaukai normalūs, naudoti reikia visą kiaušinį; jei plaukai sausi ir trapūs, reikia tik trynio. Imkite 1/2 puodelio arba kiaušinio, arba tik trynio ir užtepkite ant švarių drėgnų plaukų. Palaikykite 20 minučių ir tada išplaukite vėsiu vandeniu (kad kiaušinis „neišvirtų“) ir šampūnu. Tokią kaukę darykitės kartą per mėnesį; jei naudojate tik baltymus, tada kas dvi savaites.

Jei norite, kad plaukai žvilgėtų, tinkami produktai yra grietinė arba jogurtas. Pieno rūgštis „suėda“ visus purvus, tuo tarpu pieno riebalai drėkina. Įmasažuokite į drėgnus plaukus 1/2 stiklinės grietinės arba jogurto be priedų ir palaikykite 20 minučių. Tada išplaukite pirma šiltu vandeniu, paskui vėsiu, o tada šampūnu, kaip paprastai. Taip galite daryt kas porą savaičių.

Pleiskanas gali sukelti, be kitų faktorių, prasta mityba, stresas arba klimatas. Kovai su jomis galite išbandyti citrinos sulčių ir alyvų aliejaus mišinį. Citrinos sultyse esanti rūgštis padės atsikratyti nusilupusios odos, o alyvų aliejus drėkins gyvą odą. Sumaišykite po 2 šaukštus citrinos sulčių, alyvų aliejaus ir vandens ir įmasažuokite į drėgną skalpą. Palaikykite 20 minučių, tada išplaukite šampūnu. Tokią priemonę galite naudoti kas dvi savaites.

O norint sulyginti ir pasunkinti neklusnius plaukus gerai padeda avokadas. Jo aliejus ir baltymai turi tinkamiausią šiam tikslui maisto medžiagų derinį. Sutrinkite pusę avokado ir įtrinkite jį į švarius drėgnus plaukus. Palaikykite 15 minučių ir išskalaukite vandeniu. Drėkinimą galite dar pastiprinti, jei sumaišysite avokadą su 1-2 šaukštais kokios drėkinančios medžiagos, pvz., grietinės, kiaušinio trynio arba majonezo. Tokią priemonę galite naudoti kas dvi savaites.

Sėkmės!

http://www.womansday.com/style-beauty/beauty-tips-products/8-homemade-hair-treatments-110251

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 1 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.