Kaip tapti žemesniu?

Bijau, kad ūgio sumažinti neįmanoma, koks jau yra, toks yra… Nebentį senatvę gali tikėtis kiek sumažėti, nes susiplos stuburo tarpslanksteliniai diskai, bet tada jau gali atsirasti ir stuburo problemų.

Bet galima padaryti taip, kad bent jau atrodytum žemesnė. Tam reikėtų laikytis tokių patarimų:

  1. Nesikūprink. Nors kūprindamasi ir atrodysi mažesnė, tai bus ženklas visiems, kad nesididžiuoji savo ūgiu ir esi pasiryžusi dėl mažesnio ūgio net paaukoti gerą laikyseną. Be to, taip atrodysi kaip senė ir susigadinsi stuburą.
  2. Atsistok į tinkamą padėtį. Ar būtum vakarėlyje, ar bare, gali padaryti keletą dalykų, kad žmonės mažiau atkreiptų dėmesį į tavo ūgį. Vienas iš jų – stovėti šalia aukštų žmonių. Vien dėl ūgio nereikėtų vengti kalbėtis su mažais žmonėmis, bet jei būsi žmonių grupelėje, pasistenk stovėti arčiau aukštesnių žmonių. Kada tik galima, sėdėk. Nesėdėk taip, kad atrodytum lyg atsiskyrėlė, bet jei yra ir daugiau sėdinčių žmonių, atsisėsk prie jų. Ir stovėk ant žemesnių plokštumų. Jeigu kas nors šnekasi su tavim ant laiptų, palipk laipteliu žemiau.
  3. Avėk tinkamus batus. Kai tik galima – žemus. Bet jei esi formaliame vakarėlyje arba kokiame baliuje, kur visos su aukštakulniais, neavėdama aukštakulnių tik dar labiau išsiskirsi iš visų. Nešiok batus su apvaliais priekiais, o ne su smailais – tai tavo pėda atrodys mažesnė. Tinka ir batai su raišteliu apie čiurną – kojos atrodys trumpesnės (ypač jei tai koks vakarėlis, kur reikia avėti aukštakulniais).
  4. Nešiok tinkamos rūšies viršutinį drabužį. Jei nori atrodyti mažesnė, reikia, kad kojos atrodytų trumpesnės, todėl apsivilk ilgesnį megztinį arba striukę. Venk vertikaliai dryžuotų drabužių – jie optiškai ilgina, taip pat ir labai aptemptų.
  5. Nešiok tinkamas kelnes arba sijonus. Labai tinka pusilgės kelnės. Nenešiok labai aptemptų – labiau tinka platėjančios. Jei kelnės labai aptemptos, kojos atrodys ilgesnės. Ūgį stenkis kompensuoti pločiu – nešiok ilgus sijonus, tinka sijonai su aukštu liemeniu. Venk ilgų plevėsuojančių sijonų ar suknelių – nuo jų atrodysi tik aukštesnė.
  6. Venk vienspalviškumo. Kad atrodytum žemesnė, reikia kontrasto tarp viršaus ir apačios. Viršuje nešiok kitos spalvos drabužį negu apačioje. Gerai tinka raštuoti drabužiai, taip pat kontrastingas diržas.
  7. Pasirink tinkamą šukuoseną. Labai gerai tinka trumpa šukuosena. Ji mielai atrodo ir gerai tinka, jeigu veidas siauras, ir sukuria mažumo iliuziją. Bet ji netiks, jei tavo veidas platus. Tinka ir iškarpyti plaukai. Jei plaukai visi vienodo ilgio, nuo to atrodysi tik aukštesnė. Venk kuodų ir aukštyn sušukuotų plaukų.

http://www.wikihow.com/Look-Shorter-if-You%27re-Tall

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3.5 / 5. Vertintojų: 4

Kol kas įvertinimų nėra.