Kaip susirasti autoritetą?

NEIEŠKOKITE AUTORITETŲ, IEŠKOKITE SAVĘS

Kada jums sakoma, arba jūs patys sakote sau, kad jūs nesugebėsite, kad jums trūksta gabumų, trūksta laiko, arba tiesiog neturite tam galimybių, jūs tuo net neabejojate. Tai kodėl nepatikėti, kad jūs esate savo gyvenimo šeimininkas. Tiesiog leiskite sau tuo patikėti.

Drąsiai galiu pasakyti, kad šitas faktas nuo jūsų yra kruopščiai slepiamas. Gyvenate sužalotos sielos gyvenimą. Sielos, kuriai vadovauja protas ir logika. Kodėl mes kovojame su nuostabia, švaria, žavinga ir puikia esybe kuri gyvena mūsų viduje?! Supraskime pagaliau, kad blogis tėra tik dulkės. Jis tikrai netūno mumyse. Jo vieta paviršiuje. Nuvalykime tas dulkes ir pamatysime nuostabaus grožio paveikslą, o su juo ir savo sielą su lozungu: „LEISK SAU BŪTI SAVIMI“. Nereikia savęs keisti ir aš jums to tikrai nepatariu, reikia tik pasistengti mąstyti kitaip ir pradėti jau nuo dabar.

Jums patinka kitų pasiekimai moksle, mene, sporte, kino genijų kūriniai. Jums yra galimybė tapti vienu iš jų. Jūs žavitės kitų sielomis, o savąją palikote tūnoti tamsiausioje savo kūno ertmėje. Išleiskite ją ir jūs pastebėsite kaip ji atras savo kelią gyvenime. Visa kas paprasta ir vidutiniška, sukūrė protas. Unikalu yra tik tai ką sukūrė jūsų siela. Leiskite savo protui tai padaryti.

Norėdami tapti laimingais, niekada nemėgdžiokite kitų. Pamėgdžiodami kitus jūs tik sukuriate miražą. Kiekvienas esame unikalus. Kiekviena žvaigždė skleidžia savo šviesą. Gyvenime visiems yra lemta būti laimingais ir tuo labiau sėkmingais. Bandydami tapti kitais mes sukuriame parodiją apie save. Jūsų siela negali realizuotis neatsiskleisdama pati. O kaip surasti savo vietą? Paleiskite protą. Tai ne jo darbas ir jis jo nenuveiks. Jūsų siela pati atras kelią savarankiškai. Jūsų protas turi tik pripažinti jūsų sielos individualumą ir savarankiškumą.

Nieko blogo jei berniukas ar mergaitė nori būti tokiais pačiais kaip jų herojai: gražiais, stipriais, išmintingais… Tik nereikia kopijuoti tų žmonių savybių: taip pat rengtis, kalbėti, judėti, dainuoti, vaidinti. Herojus turi būti ne etalonas ir pamėgdžiojimo objektas, jis turi būti tik pirminis pavyzdys. Protingiausia būtų pakabinti savo nuotrauką ir ja gėrėtis. Tik jokiu būdų neperženkite savim gėrėjimosi ribos, kitu atveju jūs imsite niekinti aplinkinius. Meilė sau turi tapti pasitenkinimu savimi. Tokiu būdu nebus peržengtos jokios ribos.

Pats sunkiausias vaidmuo – suvaidinti save, nusiimti visas kaukes ir leisti sau būti savimi.

Netikėkite tais, kurie tvirtins, kad norint būti sėkmingu reikia pakeisti save. Tai ne tiesa. Šitas lozungas daug kur taikomas. Taip kalba asmenybės, „žvaigždės“. Tai susireikšminimo kalba. „ Jei jums kas nors nesiseka, reikia tobulinti save“. O kaip jūsų nuomone jums reikia pasikeisti? Kaip save tobulinti? Kelias tik vienas – daryk kaip aš, daryk geriau už mane. Tam, kad pakeistumėte save jūs turite kovoti su savimi. O ar taip galima pasiekti proto ir sielos vienybę? Siela yra individuali ir ji turi savo siekius ir poreikius. Vaikydamiesi klaidingų tikslų jūs nieko nepasieksite, o jei ir pasieksi, tai suprasite, kad jums to visai nė nereikia.

Reikia ne keisti save, o pripažinti save. Įsiklausykite į savo sielą. Atraskite save. Leiskite sau turėti ir jūs gausite viską, ko geidžia jūsų siela. 

Kaip susirasti savo Dvasinį Mokytoją jūs galite pasiskaityti kitą mano straipsnį

http://www.ezoterinismokslas.lt/straipsniai/dvasinio-mokytojo-beieskant/#more-198

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.