Kaip pasitikrinti automobilio istoriją?

Automobilio istorijos patikra yra svarbi perkant naudotą automobilį, siekiant išvengti potencialių problemų, susijusių su jo būkle. Yra keli būdai, kaip galite pasitikrinti automobilio istoriją. Bet paprasčiausias jų – VIN patikra.

Pirmiausia surinkite visą reikiamą informaciją. Norėdami patikrinti automobilio istoriją, jums gali reikėti šių duomenų:

  • VIN kodo, tai automobilio identifikacijos numeris (VIN) yra unikalus 17 skaitmenų kodas, kuris yra ant automobilio ir jo dokumentų.
  • Automobilio registracijos numerio, t.y. automobilio valstybinių numerių.

Tuomet pasirinkite vieną iš VIN patikros įrankių, kuriais pasinaudoję galite gauti automobilio istorijos ataskaitą. Yra bent kelios interneto svetainės, kurios teikia tokias paslaugas, bet paprasčiausia tą padaryti naudojantis VINOK VIN patikros svetaine.

Apsilankę pasirinktoje svetainėje, reikiamoje vietoje įrašykite transporto priemonės VIN kodą. Naudojantis kai kuriais portalais, pvz. Regitra, jums gali reikėti įvesti ir valstybinius automobilio numerius, kad galėtumėte gauti detalesnę informaciją. Jei paslauga mokama – prieš gaunant ataskaitą pirmiausia reikės už ją susimokėti.

Galiausiai, pateikę visus duomenis ir apmokėję už paslaugą, galėsite gauti priėjimą prie VIN ataskaitos, kurioje rasite detalią informaciją apie automobilio istoriją. Ataskaitoje dažniausiai būna šie duomenys:

  • Registracijos istorija. Kada ir kur automobilis buvo registruotas.
  • Rida (odometro duomenys). Duomenys apie ridą, siekiant išvengti odometro sukčiavimo.
  • Avarijos istorija. Informacija apie avarijas ir eismo įvykius.
  • Vagystės. Informacija apie tai, ar automobilis buvo kada nors pavogtas.
  • Techninės apžiūros. Informacija apie atliktas technines apžiūras ir jų rezultatus.
  • Nuosavybės teisės pasikeitimai. Ankstesni savininkai ir jų skaičius.

Priklausomai nuo pasirinkto automobilio istorijos ataskaitos teikėjo, ataskaitoje gali būti pateikiama skirtinga informacija. Peržiūrėkite visą gautą informaciją ir įsitikinkite, kad nėra raudonų vėliavų, kurios galėtų indikuoti problemas su perkamu automobiliu. Atlikdami šiuos žingsnius, galite žymiai sumažinti riziką, susijusią su naudoto automobilio įsigijimu ir užtikrinti, kad perkate patikimą transporto priemonę.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.