ka dovanoti tevams ir sesei su broliu prasau atsakykit per 2 d.

Nežinant šeimos narių pomėgių, sunku ką nors konkrečiai patarti. Jei tai retai matomi šeimos nariai, gal nebloga mintis būtų padovanoti po fotoalbumą su šeimos nuotraukomis? Išrinkite pačių gražiausių nuotraukų, kokias tik turite, kuriose būtų įamžintos jūsų geriausios akimirkos su šeima, atitinkamai parinkite gražius albumus (tegul ir nedidelius). Jei negaila pinigų, tiktų ir skaitmeniniai foto rėmeliai – atitinkamai ir į juos pridėkite šeimos nuotraukų. Būna tokių, kur galima vaizdus rodyti ir su muzika. Bus puikus daiktas atsiminimams.

Pagalvokite ir apie šeimos narių pomėgius – prie to pritaikykite dovanas, kad ir visai nebrangias. Jei, pvz., kuris nors yra mėgėjas kepti, galite padovanoti kepimo formelių, jei mėgsta stalo žaidimus – tada kokį naują žaidimą arba dėlionę. Ypač tai tinka turintiems vaikų, kad ir jūsų seseriai su dukra. Geras dalykas ir dovanų čekiai – tada mažiau rizikuojate „prašauti pro šalį“.

Prie kiekvienos dovanos galite pridėti kokį rankų darbo „priedą“ – savo gamybos atviruką arba kalėdinį meduolį, puoštą glajumi. Beje, daugelis tikriausiai neatsisakytų ir saldžių dovanų – po maišiuką tokių meduolių arba kokių naminių saldainių.

Tai va tiek minčių 🙂 

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.