Ar verta pirkti orkaitę su pirolize?

Orkaitė su pirolize yra tokia orkaitė, kuri sugeba pati išsivalyti. Ją galima įkaitinti iki 500 C, o tada pridegę riebalai ir maisto likučiai tiesiog sudega iki pelenų, kuriuos lengva išvalyti – nereikia nei stiprių orkaičių valiklių, nei ilgo ir nuobodaus gramdymo. Taip ne tik kad sutaupote nemažai darbo, bet dar ir orkaičių valiklių gali patekti į kepamą maistą, o naudodamiesi orkaite su pirolize to išvengiate. 

Tiesa, tokia orkaitė yra maždaug 500-1000 Lt brangesnė už paprastą.  Vieno automatinio valymo metu susinaudoja 2-6 kW elektros (priklausomai nuo gamintojo ir pirolizės intensyvumo), tas procesas trunka 1.5-2 valandas. Turėkite omeny, kad šitaip valant orkaitę pirma reikės išimti visas skardas ir groteles (nebent jos būtų specialiai pritaikytos pirolizei) ir jas plauti rankomis. Be to, dar pažiūrėkite, ar vieta, kur ketinate talpinti orkaitę, tam pritaikyta – apatinė spintelės, į kurią montuosite orkaitę, plokštė turi būti trumpesnė už šonines sieneles, kad liktų vietos ventiliacijai.

Taigi jei tikrai labai nemėgstate valyti orkaitės, orkaitę su pirolize gal ir verta turėti, tik pasvarstykite, ar toks patogumas jums atrodys vertas visų tų papildomų išlaidų.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.