Ar verta apsilankyti spektaklyje?

Taip, teatre lankytis tikrai verta. Priežasčių tam yra pakankamai. Pirmiausia ir svarbiausia, teatras suveda žmones. Daug žmonių vaikšto į spektaklius su šeimos nariais ir draugais. Teatras ne tik sutraukia visus į vieną vietą, bet leidžia ir pasidalinti įspūdžiais apie matytą spektaklį. Būna ir taip, kad žmonės ten susiranda naujų draugų. Daug kam lankymasis teatre yra tapęs tradicija. Kartais ten lankomasi su šeima kokiu nors ypatingu laiku metuose, arba kiekvieną kartą per atostogas. Kokia ten bebūtų proga, teatras yra puikus dalykas, apie kurį galima dalintis įspūdžiais, ir jis niekada nepasensta! Nauji spektakliai, nauji aktoriai, režisieriai… kas kartą kas nors naujo.

Antra, kaip ir knygos bei filmai, teatras leidžia mums atitrūkti nuo tikrovės. Bet skirtingai nuo knygų ir filmų, teatras atrodo tikresnis, nes žiūrovai būna po tuo pačiu stogu kaip ir aktoriai. Spektaklis leidžia mums įsitraukti į pasakojimo pasaulį, tuo pačiu laikinai paliekant savo gyvenimus, o tas ištrūkimas gali atnešti ir prasmės į mūsų gyvenimus. Galbūt spektaklis pristato mums žvilgsnį į pasaulį kitu kampu, kurio mes prieš tai nebuvome pastebėję. Dažnai teatro spektakliuose mums rodoma apie meilę, stiprybę, ryžtą ir t.t., ko mums labai reikia gyvenime.

Spektakliai gali netgi mums padėti tvarkytis su sunkumais, nes ten būna rodomos panašios situacijos. Spektakliai atneša juoką ir džiaugsmą, bet gali atnešti ir liūdesį. Bet tai nieko blogo, jeigu jautiesi panašiai kaip ir veikėjai. Jie ne tik išgyvena panašias situacijas kaip ir jūs, bet gali nurodyti ir būdus, kaip iš to išsikapstyti.

Galų gale, kaip ir su bet kokiu menu, jūs tikrai įvertinsite aktorių, režisierių, scenos dizainerių ir kt. sunkų darbą ir atsidavimą.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.