Ar verta aplankyti Kanadą?

Jei tau patinka tokie šiauriniai kraštai, tikrai verta. Kanados gamtos grožis, nuo kalnų ir ledynų iki slėniuose telkšančių ežerų, pasaulyje beveik neturi lygių. Bet ten varta dėmesio ne tik gamta – Kanados kosmopolitiniai miestai yra švarūs, saugūs, draugiški ir daugiakultūriai. Iš tikrųjų, Kanada yra laikoma viena iš mieliausių gyventi šalių pasaulyje. Ar tave domintų plaukimas plaustu, ar teatrai, Kanada tavęs nenuvils.

  1. Vaizdingi miestai. Nors kažin ar pavyks vienos kelionės metu juos visus aplankyti, labiausiai lankomi miestai yra Vankuveris, Kalgaris, Torontas, Otava, Monrealis, Kvebekas, Halifaksas ir Viktorija.
  2. Kanados gamtos stebuklai. Mažai yra tokių šalių, kuriuose būtų tiek gamtos stebuklų kiek Kanadoje. Patys populiariausi traukos taškai yra tokie: Kanados Uolinių kalnų parkas, Dinozaurų provincijos parkas, Nahanio nacionalinis parkas, Kaboto kelias, Niagaros kriokliai.
  3. Prieinama kaina. Kanadoje keliauti nebrangu, palyginus su Amerika. Kanados miestai įvertinti kaip vieni pigiausių. Brangiausias Kanados miestas yra Torontas, bet jis 100 brangiausių pasaulio miestų sąraše tik 82-as, o Otava skaitosi pigiausias Šiaurės Amerikos miestas.
  4. Daug galimybių leisti laiką gamtoje. Ten daugybė žygių takų, turistų lankomų kalnų ir ežerų. Populiariausios aktyvaus poilsio rūšys Kanadoje yra stovyklavimas, slidinėjimas ir važinėjimas snieglente, golfas, žuvavimas, žygiai po gamtą, važinėjimas kalnų dviračiu, laipiojimas uolomis, plaukimas kajakais ir baidarėmis, vaikščiojimas sniegbačiais.
  5. Šventės ir festivaliai. Kanadiečiai moka linksmintis. Prieš iškeliaudama pasidomėk, kokių festivalių ten būna. Pvz., Vankuveryje vyksta Šviesų festivalis (didžiausios fejerverkų varžybos pasaulyje), ir dar yra visokių kitokių – Edmontono liaudies muzikos festivalis, Toronto tarptautinis filmų festivalis, Kanados tulpių festivalis Otavoje, Kvebeko Žiemos karnavalas ir kt.
  6. Kanadą galima aplankyti visais metų laikais. Žiemą daug kanadiečių traukia į šiltesnius kraštus, bet tuo pat metu ten iš kitur atvyksta slidininkai ir kiti žiemos entuziastai. Pavasaris, vasara ir ruduo taip pat turi savo žavesio ir prisideda prie Kanados patrauklumo. Aišku, Kanada yra didelė šalis, todėl ir klimatas ten įvairus.
  7. Kanados prancūzų paveldas. Kanadoje vis dar išlikę daug prancūzų kultūros, ypač Kvebeke, bet taip pat ir Ontarijo bei Maritimo provincijose. Oficialiai Kanada yra dvikalbė, nors atvykėliams ir nebūtina mokėti prancūziškai. Kvebekas įkurtas 17 a. prancūzų. Jis vis dar atrodo labai europietiškai. Dėl savo turtingos istorijos ir paveldo jis išlieka populiari turistų traukos vieta.
  8. Linksmybės visai šeimai. Dėl Kanados atsipalaidavimo ir didelės aktyvaus poilsio įvairovės tai yra puiki vieta keliauti šeimoms su vaikais. Ten galima rinktis nuo turistinių žygių arba slidinėjimo iki Kvebeko Žiemos karnavalo arba Kalgario bėgimo.
  9. Įvairovė. Dėl įvairių kultūrų, klimato bei kraštovaizdžio Kanada tinka visiems. Kanada yra imigrantų šalis ir laikosi įvairovės skatinimo politikos. Todėl miestuose ten rastum visokių tautų kvartalų, restoranų ir parduotuvių. Be to, Kanados gamtinė aplinka yra viena gražiausių pasaulyje.
  10. Įdomios žmogaus sukurtos atrakcijos. Kanadoje rastum ne vien gamtos grožio, bet ir daug žmogaus sukurtų atrakcijų. Tarp jų yra architektūros šedevrai, tokie kaip CN bokštas; istorinės vietovės, įskaitant Kvebeką – vienintelis aptvertas miestas į šiaurę nuo Meksikos, taip pat daug muziejų ir galerijų.

http://gocanada.about.com/od/canadatravelplanner/tp/reasonstovisit.htm

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.