Ar vaikai gali gerti žalią arbatą?

Taip, vaikui gerti žalią arbatą tikrai nepakenks. Žaliojoje arbatoje yra stiprių antioksidantų, kurie gerina imuninę sistemą, nukenksmina laisvuosius radikalus ir padeda gyvybinėms organizmo funkcijoms, tokioms kaip kraujo cirkuliacija. Nors ir atrodo, kad žalia arbata labiau skirta suaugusiems, Amerikos dietų asociacija sako, kad ji teigiamai veikia ir vaikų sveikatą.

Žaliojoje arbatoje yra fluorino – natūralios augaluose randamos medžiagos, kuri randama augaluose. Jis užkerta kelią vaikų dantų gedimui ir stiprina dantų emalį. Antioksidantai, randami toje arbatoje, stabdo žalingų bakterijų dauginimąsi ir dėl to apsaugo nuo viduriavimo. Žalia arbata, ko gero, veikia ir kaip sterilizatorius, kuris padeda palaikyti sveiką vaikų virškinamojo trakto veiklą. Dar žalią arbatą gerai gerti vaikams, kurie dažnai peršąla ir serga – ji padeda stiprinti imunitetą. Žaliojoje arbatoje yra vitaminų B1, B2, C ir E – jie visi reikalingi palaikyti sveikai širdžiai, kraujotakos sistemai bei nuvyti infekcijoms.

ADA žalią arbatą laiko saugia vaikams, bet ir persėja geriau jos neduoti kūdikiams bei lopšelinukams. Žaliojoje arbatoje yra daug kofeino, kuris gali sukelti padažnėjusį širdies ritmą ir nevaldomą drebulį. Vyresniems vaikams rekomenduojama jos išgerti po 100-180 ml per dieną.

http://www.livestrong.com/article/309235-about-the-benefits-of-green-tea-for-children/

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.