Ar realus pinigai internetu?

Taip, tikrai yra žmonių, kurie užsidirba internetu. O tai galima padaryti tokiais būdais:

1. Greiti būdai užsidirbti pinigų internetu

 1. Prekiauti domenų pavadinimais. Domenų pavadinimai yra tikras interneto turtas, ir kai kurie žmonės neblogai užsidirba juos pirkdami ir parduodami. Vienas būdas – naudotis Google Adwords susirasti populiariems raktiniams žodžiams ir naudotis ta informacija supirkti domenų pavadinimams, kurie, jūsų manymu, greitai turės paklausą. Paklausiausi būna trumpi arba konkretūs domenų pavadinimai, bet galima tikėtis sėkmės ir prekiaujant atsitiktiniais raidžių deriniais, nes niekada nežinai, koks žmogus ar kompanija nuspręs pasinaudoti šiais inicialais sukurti interneto puslapiui (pvz., CPC.com buvo parduotas už $200000, kai Contract Pharmaceutical Corporation nusprendė susikurti interneto puslapį).
 2. Daryti internetines apklausas. Nors iš to ir nedaug užsidirbi, apklausos neužima ir daug laiko, taigi jų galima atlikti daug.
 3. Transkribuoti audio informaciją. Tinklalapiai vis labiau tobulėja – juose būna sukuriami transkriptai klausos negalią turintiems žmonėms, o tai reiškia, kad daugėja ir tokių darbų. Už tai užsidirbi nedaug, bet transkribavimas yra lengva, greita ir nereikalauja daug atsidavimo.
 4. Redaguoti audio informaciją. Jei turite programinę įrangą redaguoti garsui ir žinote, kaip ja naudotis, galite tvarkyti interneto transliacijas arba interviu, prieš jiems pasirodant internete. Jei norite daugiau informacijos, pažiūrėkite į tokius interneto puslapius kaip eLance ir eDesk.
 5. Dalyvauti konkursuose. Kadangi gausite užmokestį tik jeigu laimėsite, ieškokite nemokamų konkursų toje srityje, kur jau esate nemažai sukūręs (pvz., fotografijų, logotipų, fono dizaino) ir pateikite tuos dalykus į kuo daugiau vietų. Juos peržiūrėti gali užtrukti visą dieną, bet net ir nedidelė sėkmė atsipirks.

2. Internetinis marketingas

 1. Sukurkite prekiavimo filiala. Tai puikus būdas užsidirbti pinigų prekiaujant kažkieno kito produktais arba paslaugomis nesinešiojant jokio inventoriaus. Bendrovės filialo reklamos paprastai būna patalpinamos į jūsų tinklalapį/blogą/ puslapį per straipsnius su nuorodomis, video (puiku, jei esate juokingas arba turite aktorinio talento), arba rečiau reklamas baneriuose (nelabai veiksminga, nes dauguma žmonių jų vengia). Jei reikia, galite tapti filialo prekiautoju ir be tinklalapio (pvz., dėdamas į Youtube video, kuriuose yra nuorodos į produktą). Galimų produktų ir paslaugų galite rasti patikrinę tokius tinkalapius kaip Commission Junction.
 2. Tapkite slapta pirkėja. Dauguma žmonių yra girdėję apie slaptus pirkėjus realybėje, bet tai populiarėja ir prekyboje internetu. Jei tik ruošiesi tuo užsiimti, būk pasiruošę, kad jums tai kainuos, nes atlyginimas priklausys nuo to, ar būsite gera slapta pirkėja.
 3. Tapkite prekiautoja per internetinį seminarą. Toks marketingas yra daug pigesnis negu tikri seminarai, ir tam nereikia kartojimų. Nufilmuokite save kalbantį apie tą produktą kokioje nors profesionalioje aplinkoje (tradiciškai – konferencijų salėje, nors tai gali būti ir kas kita, priklausomai nuo to, apie ką kalbate), įkelkite tą video į savo tinklalapį ir reklamuokite.
 4. Rekomenduokite darbdaviams profesionalus. Jei pažįstate ką nors, už kurio įgūdžius ir darbo etiką galėtumėte garantuoti, pasiūlykite jį ar ją potencialiam darbdaviui. Jei tą žmogų įdarbina, už tai galite gauti nuo penkiolikos iki kelių tūkstančių dolerių, priklausomai nuo pozicijos. Daugiau informacijos galite gauti tokiuose tinkalapiuose kaip ReferEarns arba WhoDoYouKnowForDough.

3. Užsidirbkite iš internetinio turinio

 1. Pardavinėkite muziką, jei ją kuriate.
 2. Tapkite laisvai samdomu dizainere. Susikurkite tinklalapį, kuriame būtų jūsų darbai, ir susikurkite klientų sąrašą per internetinius skelbimus. Nors įsitvirtinti tokiame versle šiek tiek užtrunka, galite nusistatyti savo kainas ir jums nereikės dalintis savo pelnu su grafikos dizaino įmone.
 3. Pardavinėkite nuotraukas. Tai geras būdas užsidirbti iš hobio. Kadangi žmonės ieško nuotraukų pagal raktinius žodžius, pagal jį gali surasti daug nuotraukų, o tai reiškia, kad įkelkite visas nuotraukas, kurios jums atrodys tinkamos. Nors viena nuotrauka ir nedaug kainuos, jei turėsite jų daug, galėsite iš to neblogai užsidirbti.
 4. Pardavinėkite elektronines knygas. Tai tikrai ne kiekvienam, bet jei kada nors radote naujovišką sprendimą sunkiai situacijai ir esate pasiruošusi mokėti, kad tik gautumėte atsakymą, gali būti, kad kažkur yra elektroninių knygų rinka ta tema. Apsidairykite, kad pamatytumėte, ko dar galima rasti, ir ieškokite žmonių, rašančių forumuose panašiomis temomis. Nešvaistykite laiko rašydama elektronines knygas apie ką nors, kam galima rasti jau gatavą atsakymą.
 5. Pardavinėkite aplikacijas. Jei sugalvojote gerą turinį, bet nemokate programuoti, gali būti verta netgi pasisamdyti programuotoją. Tik pirma apsidairykite panašių idėjų, raskite būdų išsiskirti iš konkurentų ir laikykitės kompanijos, kuriuos įrenginiuose pardavinėjate aplikacijas, taisyklių.
 6. Pardavinėkite straipsnius. Daugybei smulkių verslų, tinklalapių ir prekiautojų reikia gero rašytinio turinio ir lengvų raktinių žodžių, kad būtų didesnis jų lankomumas. Nors iš pradžių ir nedaug uždirbsite, daugumoje straipsnelių bus vos 200-300 žodžių, taigi visai nedideli. Kai įrodysite, kad sugebate tą daryti, galėsite pradėti imti daugiau už paslaugas.

4. Užsidirbkite pardavinėdama internetu

 1. Susikurkite internetinę parduotuvę. Tai ypač naudinga, jei parduodate ką nors, kas nepritraukia pakankamai klientų kokioje fizinėje vietoje. Jei nenorite ar negalite turėti savo tinklalapio, galite pardavinėti ir tokiuose tinklalapiuose kaip eBay. Arba galite ką nors pasamdyti, kad jums sukurtų tinklalapį.
 2. Susikurkite virtualią parduotuvę. Tikėkite netikėkite, bet pinigų galima pasidaryti ir pardavinėjant virtualius daiktus internetiniams žaidimams. Jei susikursite savo avatarą ir parduotuvę, galėsite prekiauti su kitais žaidėjais (ar netgi reklamuoti savo realų verslą). Aišku, pirma reikia susirasti tokį žaidimą, kuris leistų tokius dalykus, ir susimokėti, kad jame žaistumėte, bet kai į tai įsitrauksite, galėsite pasiekti daugybę žmonių iš visokiausių pasaulio vietovių ir visokių amžiaus grupių.

Tai va, yra ne taip jau mažai būdų užsidirbti internetu. Galbūt pasirinksite kurį nors iš jų 🙂 
http://www.wikihow.com/Make-Money-Online

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.