Interviu su „Moters magijos mokyklos“ įkūrėja Andre Pabarčiūte: “Tu esi kur kas daugiau, nuostabiau nei galėjai kada įsivaizduoti“

Prieš aštuonerius metus įkurta asmeninio augimo mokykla “Moters magijos mokykla“, kurioje mokoma moterims ir vyrams atskleisti savo unikalius prigimties talentus, santykių meno, bei darnaus gyvenimo kūrimo principus. Apie šią mokyklą bei moteriško prado vystymą kalbėjomės su sertifikuota emocinio intelekto lavinimo instruktore, menininke bei profesionalia džiazo atlikėja Andre Pabarčiūte. Daugiau nei 8 metų patirtį asmeninio tobulėjimo srityje turinti instruktorė papasakojo apie moters grožio sampratą bei pasidalino patarimais, kaip tapti laimingai ne tik viduje, bet spinduliuoti šiluma ir grožiu išorėje. 

Andre, papasakokite plačiau apie „Moters magijos mokyklą“.

Tai asmeninio augimo mokymai moterims, kurios nori pažinti save, išlaisvinti savo unikalias galimybes, išmokti kurti harmoningą gyvenimą, kuriame realizuojasi žmogiškasis potencialas. Tai mokymai vyrams, kurie nori pažinti ir giliau suvokti moteris, moteriškojo prado dėsnius savyje, moteryse ir pasaulyje.

Kaip kilo idėja įkurti šią mokyklą ir ką Jums asmeniškai duoda sukauptas žinių bagažas apie moters magiją?

Mokyklą įkūriau kartu su savo Mokytoju, kolega, draugu Rimvydu Židžiūnu. Rimvydas veda asmeninio ir dvasinio augimo mokymus jau apie 18 metų, tad atradusi savyje pedagogės talentus, prieš 8 metus prisijungiau prie jo ir pati. Aš ir Rimvydas savo gyvenime kiekvienas esame patyrę be galo daug gražių, įkvepiačių rezultatų, sukaupę sėkmingos patirties realizuojant savo moterišką ir vyrišką potencialą pačiose įvairiausiose gyvenimo sferose. Kai atrandi laimės priežastis, šaltinį, kuris nesiliauja džiuginti dešimt ir daugiau metų, natūraliai atsiranda noras pasidalyti unikaliais tobulėjimo receptais, padedančiais atrasti kiekvienam savajį laimės šaltinį. Taip, iš mano 14 metų ir Rimvydo 20 metų sukauptos asmeninio ir dvasinio tobulėjimo patirties, praktikų bei žinių gimė „Moters magijos mokyklą“.

Kuo paremtas Jūsų mokymosi ciklas?

Tai – dvasinės, psichologinės praktikos bei žinios, kurių su Rimvydu mokėmės iš autentiškų europietiškos dvasinės Tradicijos, Tantros, sufizmo meistrų. Nuolat ir toliau tobulėjame, keliaujame po pasaulį, mokomės moderniausių asmeninio ir dvasinio tobulėjimo metodų iš šiuo metu pasaulyje esančių geriausių specialistų bei integruojame tai į savo mokymus.

Kaip dalyvavimas užsiėmimuose moterims padeda atskleisti savo vidinį grožį?

Pirma, patyrimų ir žinių pagalba moterys aptinka savyje ypatingas prigimties galimybes, talentus, spalvingą ir jautrų vidinį pasaulį. Vien tik patyrimas Savęs, atneša daug džiaugsmo ir nuostabos. Pasirodo, Tu esi kur kas daugiau, nuostabiau nei galėjai kada net įsivaizduoti! Aptikus neišsenkančius vidinio pasaulio turtus natūraliai kyla noras sukurti kažką gražaus ir prasmingo savo gyvenime. Tada prasideda antras mokymosi žingsnis: mokomasi, kaip remiantis savo vidiniu grožiu kurti gražų ir darnų gyvenimą.

Moters magijos mokyklai baigti reikia trejų metų. Nejaugi reikia taip ilgai moterims mokytis moteriškumo?

Jei prisiminsime, kad vidurinėje mokykloje mokėmės dvylika metų, vėliau studijavome keturis ar šešis metus, ir galiausiai išmokome socialinių kompetencijų, sėkmingu atveju įgijome profesiją. Tuomet skirti tris metus savo prigimties pažinimui ir mokymuisi gyventi, remiantis savo duotybėmis, tikraisiais sielos norais, yra tikrai labai nedaug. Trys metai yra minimalus laiko tarpas, per kurį fiksuojasi nauji įgūdžiai, integruojasi nauja teigiama patirtis, patyrimai natūraliai įsitvirtina gyvenimo tėkmėje. Trijų metų mokymas atneša kokybinį asmeninio augimo pokytį visiems. Pastebėjome, kad trumpesnės trukmės mokymų efektas yra laikinas.

Ką moterys gauna baigusios šią mokyklą?

Realius praktinius įgūdžius, žinias bei praktikas, kurios gerina asmeninio, intymaus, dvasinio ir socialinio gyvenimo kokybę. Tai pat, jos išsineša unikalią Savęs kaip moters, žmogaus, sielos patirtį, kuri tampa dideliu motyvacijos šaltiniu kuriant darnų gyvenimą ir realizuojant savo svajones ir talentus.

Ar mokykloje yra užsiėmimų, kurie skirti vyrams?

Taip, tam skirti vieneri iš trijų MMM mokymo programos metų.

Šiais laikais grožis yra labai svarbus. Kaip Jūs suprantate grožio sąvoką? Kaip apibūdintumėte gražią moterį?

Graži moteris man yra ta, kuri pažįsta savo prigimtį dvasine, fizine ir socialine prasme. Tai moteris, kuri išmano moteriško ir vyriško pasaulio dėsnius ir moka išmintingai , darniai suvienydama juos veikti gyvenime. Visa, ką ji kuria, kaip atrodo išoriškai, kaip šneka, juda, ką mąsto, jaučia, spinduliuoja į aplinką: visa tai nieko nežlugdo, o tik padeda augti, teigiamai atsiskleisti, ją supantiems žmonėms ir jai pačiai. Visa, prie ko ji prisiliečia savo mintimis, jausmais tarsi atgyja, suklesti, pražysta. Tai moteris, kurios vidinis grožis virsta gražiais darbais, meile, darnia kūryba. Tokia moteris bus visuomet jaunatviška, spontaniška ir spinduliuojanti nenusakomą žavesį.

Moteriškumas skirtingai suprantamas ne tik skirtingose kultūrose, bet ir skirtingų žmonių tarpe. Kokios bendros moteriškumo tendencijos vyrauja skirtingose šalyse?

Jei nekalbėti apie moteriškumo klišes, kurios neretai neturi nieko bendro su moteriška laime, tuomet sakyčiau, kad visame pasaulyje, visose šalyse, visos moterys turi tuos pačius unikalius talentus: gebėjimą mylėti, perteklių gyvybinės energijos, intuicijos galias. Pradėjusios remtis šiais talentais visos moterys atranda kur kas harmoningesnį, natūralesnį jų prigimčiai gyvenimo būdą, vis dažniau patiria pilnatvės jausmą santykiuose, veikloje, kur kas labiau pasitiki savimi, patiria ramybę, randa pusiausvyrą savo gyvenime.

Moterys reikalauja vis daugiau teisių ir nori prilygti vyrams. Ar tokios moterys vis dar yra moteriškos?

Visos moterys yra moteriškos, net ir tos, kurios remiasi savyje slypinčiu vyriškuoju pradu. Mumyse juk yra abu pradai. Kartai gyvenimas priverčia moteris kovoti ir apginti savo ar mylimų žmonių teises. Tačiau nuostabu, kuomet moters viduje darniai sudera vyriškasis ir moteriškasis pradai. Tuomet natūraliai tai atsispindės ir išoriniame jos veiksmuose, santykiuose, veikloje. Kaip? Suderinusi savyje vyrišką ir moterišką pradą moteris pasieks savo tikslų, norų realizacijos ne kovos principu, bet kooperacijos.

Kaip manote, koks stipriausias moters ginklas?

Besąlyginė meilė.

Kokią knygą rekomenduotumėte perskaityti moterims, besidominčioms savo moteriškumo pažadinimu?

Už kelių savaičių knygynuose jau pasirodys mano pačios parašyta knyga „Moters magijos mokykla“, kuri ir yra būtent apie moteriškumo pažadinimą. Taip pat, nuostabios knygos: Clarissa Pinkola Estes „Bėgančios su vilkais“, Ivan Jefremov „Taidė Atėnietė“, Paolo Coelho „Brida“, Vladimir Megre „Anastasija. Skambantys kedrai“, Naomi Wolf „Vagina“ ir dar daug kitų.

Koks Jūsų didžiausias palinkėjimas moterims?

Kiekviena moteris, visa kas yra jos prigimtyje ir yra didysis atsakymas į visus jos klausimus. Jūs ir esate jūsų pačios unikalios laimės receptas. Raskite kas natūralu jūsų kūnui, bei sielai, kas suteikia širdžiai sparnus ir leiskite sau visa tai gyvenime!

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.